Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Hradiště si v generálce vyšláplo na Sedmihorky

Mnichovo Hradiště – Poslední přátelský zápas před ostrým startem do sezony v I. A třídě odehráli fotbalisté mnichovohradiš­ťského SK na domácím hřišti proti Sedmihorkám. Účastníka libereckého krajského přeboru porazili po bezbrankovém poločase 4:2.

8.8.2013

Ilustrační foto.Foto: Miroslav Čech

První poločas skončil bez branek, přestože domácí tým zahrával množství standardních situací, ale bez kýženého efektu. Hosté měli jedinou vážnější šanci, ale také nedali. Ve druhé půli už se rozjel brankostroj. Hned v úvodu se z trestného kopu za pomocí teče trefil Hofman. Netrvalo dlouho a na 2:0 zvyšoval Bajer. Poté spálil tři velké šance Radačovský, kterého ale zastoupili jiní, konkrétně opět Bajer. Ten dostal krásný centr od Lakatoše a hlavou poslal míč do sítě – 3:0. Na 4:0 poté zvyšoval hlavou Hofman opět po pěkném centru, tentokrát od Hrdiny. V posledních deseti minutách ale Hradiště polevilo v koncentraci a dostalo dvě branky. „Generálka se tedy výsledkově vyvedla, i když škoda zbytečných dvou gólů. Nicméně byla to pouze příprava a za týden už se takové věci nesmí opakovat," hodnotí zápas na svém webu domácí, které čeká mistrovská premiéra v neděli na hřišti dobrovického béčka.

Autor: Luboš Kurzweil

8.8.2013 VSTUP DO DISKUSE
Hudební legenda J.A.R. v Litomyšli

Kam na Boleslavsku za zábavou? Vyberte si!

KRIMI MIX: Zloději zvyšují aktivitu

KRÁTCE: Karoq jde do prodeje

Boleslavsko - Přinášíme vám krátké zprávy z regionu.

Mladá Boleslav - Už jen pár hodin zbývá, než se zvedne opona na Velké scéně Městského divadla Mladá Boleslav. V pátek začne od 19 hodin očekávaná premiéra hry Deburau, kterou režíruje Pavel Khek, dramaturgii má na starosti Lenka Smrčková.

Rathův požadavek na odškodnění za pouta se vrací k obvodnímu soudu

Střední Čechy – Ucházet se o 30tisícové odškodnění má dál šanci někdejší hejtman Středočeského kraje David Rath, který před čtyřmi roky stanul před Krajským soudem v Praze jako jeden z účastníků procesu v kauze údajných korupčních manipulací se stavebními a zdravotnickými zakázkami kraje.

OBRAZEM: Harlej po dvou letech vyprodal Lucernu

Praha / Mnichovo Hradiště - V rámci svého podzimního turné se hudební skupina Harlej po dvou letech opět vrátila do pražské Lucerny, tentokrát s podporou Symfonického sdružení pod vedením Oty Balage. A jak to vše dopadlo? Lucerna byla vyprodána a dva a půl tisíce svých fanoušků dostal Harlej do patřičného varu. V kapele Harlej jsou letitými členy dva Mnichovohradišťáci - bubeník Libor Fanta a basový kytarista Martin Kolínský.