Sázava – MSK 5:0 (2:0)

„Ze zápasu jsem měl trochu obavy, protože jsem soupeře dvakrát viděl a je to šikovné mužstvo, které rádo kombinuje. Navíc mají mladší hráče a kolem tři zkušené. Věděl jsem, že k nim musíme mít rychlý přístup a hodně je presovat, abychom je do ničeho nepustili. Naše mužstvo jsem na to upozornil. Hrálo se na náročném, i když výborně připraveném terénu. Zápas nebyl pro oba týmy jednoduchý," prozradil předzápasovou taktiku hrající trenér Sázavy Pavel Chuchla.
A taktika na soupeře platila. „Začátek byl vyrovnaný a po deseti minutách se hosté dostali do dvou šancí, které přišly po našich chybách. Přežili jsme to, dali jsme šťastný gól. Od té doby jsme byli na hřišti jenom my a soupeře jsme válcovali. Pomohlo nám, že jsme dali do přestávky i druhou branku," upozornil Chuchla.

Branky: Švec 3, Foltýn, Kuchler. ČK: 90. Štěpán (S).

Velim – Luštěnice 1:1 (0:1)

Branky: Hájek – Zikmunda.

Zásmuky – Bělá p. B. 2:0 (1:0)

Branky: Benda, Vaněk.

Benešov B – Bakov 0:0

Hrálo se po většinu času na jednu branku, přesto Benešov svůj tlak v góly nepřetavil.
„Po minulém zápasu na sněhu mi onemocněli čtyři hráči, útočníci Němeček a Voráček nenastoupili, Hroch a Mařinec ano, ale netrénovali, navíc chyběl kvůli práci Petr Štěpán. A tak jsem musel povolat dorostence, kteří se své role zhostili dobře, hlavně Vyhlídal mě mile překvapil a mohl dát i gól," posteskl si trenér benešovského béčka Petr Chomát a dodal k utkání: „Hosté si zalezli před velké vápno a čekali na malé umělce, která naší hře nevyhovovala, na brejky a dostali se do jedné velké šance po standardce. Naopak my jsme měli čtyři vyložené příležitosti, ale bohužel jsme žádnou neproměnili. Zápas jsme měli vyhrát, přesto v jaké sestavě jsme nastoupili, tak jsem s bodem spokojený."

Rozhodčí: Suchý. ŽK: 1:2. Diváci: 80.