MSK – Dlouhá Lhota 2:0 (2:0)

Domácí rozhodli v úvodní půlhodině a pak si vítězství pohlídali, poražení neměli celý zápas vyloženou šanci a potvrdili, že se jim v derby nedaří.
Hned první akce byla nejhezčí a hlavně vítězná, což v 6. minutě ještě nikdo netušil. Hrdina poslal míč uličkou Bajerovi, ten ho ve vápně přistrčil na Jíru a jeho dloubák přeskočil hostujícího brankáře.
Hradiště bylo při chuti, Lukeš však z malého vápna překopl i ochrannou síť. Vedle šla Jírova hlavička, až ve 29. minutě prostřelil zeď z trestného kopu Jakub Horák – 2:0. Po přestávce mu v zopakování stejného kousku zabránil robinzonádou připravený Binder.
Skoro polovina diváků dorazila až po skončení televizního hokeje a byla tak ochuzena o oba góly. V dalším průběhu už toho mnoho k vidění nebylo.
Dlouhá Lhota zahrozila jen Krouského bombou z úhlu, ve druhé půli hlavičkoval těsně vedle Limr. Na hřišti se víc bojovalo než hrálo, rozhodčí se snad bál rozdávat karty a tak si hráči oboustranně dovolovali čím dál nešetrnější zákroky.
Domácím ještě zatrnulo při Kořínkově tečované střele v 71. minutě. Na celý zápas to je chabá bilance a Hradiště snadno ubránilo plný zisk.
Branky: 6. Jíra, 29. Jakub Horák. Rozhodčí: Švagr. ŽK: 1:1. Diváci: 162. Střely na bránu: 4:3.
MSK: Ježek – Musil, Jakub Horák, Hofman, Pokorný – Radačovský (88. Čermák), Bajer, Hrdina, Klain (78. Altman) – Jíra, Lukeš (65. Havel).
Lhota: Binder – Šolc, Jiří Horák (63. Zdobinský), Šťastný, Dubický (80. Koubek) – Limr, Král, Mynář, Krouský – Kořínek, Sháněl (46. Novák).

Benešov B – Rejšice 2:4 (1:1)

V horkém a slunném podvečeru na hustém pažitu se střetly Rejšice s benešovskou divizní rezervou s nízkým věkovým průměrem 22 let.
Vývoj utkání byl velmi podobný tomu vzájemnému podzimnímu. Domácí překypovali energií, pohybem a ambicemi. Po úvodní rychlé brance byly všechny trumfy na jejich straně. Naštěstí se Rejšičtí přizpůsobili vyššímu tempu velmi brzy. Už v 8. minutě zahrozil Jon z rozehraného rohového kopu tvrdou střelou těsně nad břevno. Postupné herní zlepšení bylo vyjádřeno i vyrovnávací brankou. Odvrácený trestný kop poslal Herman z půlkruhu hlavou obloučkem na penaltu, kde Putorík zády k brance přehodil taktéž hlavou pozdě vyběhnuvšího šestnáctiletého brankáře. Ještě ofenzivního Bělíka poslal Horváth z levé strany samotného na brankáře, ale i opakovaný pokus o průstřel Šimáček vyrazil.
Pak Benešov oplácel stejnou mincí. Po slalomu Turka z dobré pozice přestřelil Krejza. A Turek z ofsajdové pozice se zprava rovněž řítil sám na Tvaroha, ale ten ho také vychytal. V závěru poločasu si vypracovali oba týmy každý ještě po jedné příležitosti.
Luxusní nástup měli tentokrát hosté. Rychlonohý Bělík výstavní ranou pověsil dlouhý pas Maňase pod klacek. Pak sice z trestného kopu hlavičkovali domácí do tyče, ale Bělík si na druhé straně narovnal na vápně balón na pravačku a favorit odskočil na rozdíl dvou branek. Když Bělík našel z rohového kopu na zadní tyči Lacinu, zdálo se být během čtvrthodiny rozhodnuto.
Vzápětí však Voráček proběhl obranou a vybíhajícího Tvaroha po zemi tentokrát prostřelil. Najednou Benešov ožil a Rejšice čelily jejich nepříjemné ofenzívě. Dokázaly se však vyrovnat s tvrdostí mladíků a kombinačně je zkušeně přehrávali.
Když v závěru po centru Bělík rybičkou minul benešovskou šibenici a Voráček druhý nájezd na brankáře Tvaroha přestřelil, odvezly si Rejšice po zásluze z okresního města všechny body.
Rejšice: Tvaroh – Dufek, Lacina, Kopecký, Jon – Kučera, Putorík, Maňas (86. Hruška), Horváth (46. Karela) – Herman, Bělík.

Zásmuky – Luštěnice 0:4 (0:2)

Branky: Kopa, Obrázek, Sabol, Janek.

Dobrovice B – Červené Pečky 7:2 (3:1)

Branky: Boško 3, D. Miškovský 2, Vladyka, Mrvík – Bareš, Peterka.