MSK – Jíloviště 0:3 (0:2)

Nováček I. A třídy byl nad síly fotbalistů Mnichova Hradiště. Hostům spadlo do brány vše, do čeho kopli, a domácí jim k tomu ještě dopomohli. Ve 20. minutě se obránce Horák předklonil až do pasu, aby úplně zbytečně hlavičkoval malou domů brankáři. Jeho úmysl vystihl Adamča a bezmocného Knoblocha prostřelil. Po 12 minutách pak Kočího roh poslal do sítě hlavou nejstarší hráč na trávníku, 44-letý Bezpalec.
Jíloviště předvedlo, proč má nejlepší obranu v soutěži. Domácí k radosti své početné a hlasité fanouškovské enklávy nepustilo vůbec k ničemu. Hradišti svitla naděje v 86. minutě po vyloučení hostujícího náhradníka Dupala, jenže naopak v oslabení předvedli rychlý brejk hosté, Balcar předložil Janouškovi a jeho placírka na nerovném povrchu přeskočila Knoblochovu nataženou nohu – 0:3.
Dvě největší šance domácích se vešly do poslední minuty zápasu. Jírovu bombu do šibenice obdivuhodně vyškrábl brankář Vahala a slalom přes tři hráče zakončil znovu Jíra ranou těsně vedle.
Branky: 20. Adamča, 32. Bezpalec, 89. Janoušek. Rozhodčí: Kotlár. ŽK: 4:3. ČK: 86. Dupal (J). Diváci: 238. Střely na bránu: 2:4. Rohy: 2:5.
Hradiště: Knobloch – Špetlík (43. Radačovský), Hofman, Horák, Zajíček – Herodes, Bejda (69. Vitmajer), Hrdina, Klain – Jíra, Lukeš. 

Velim – Bakov 4:2 (1:0)

Do utkání nenastoupil nemocný kapitán Sedláček a zranění znemožnilo start Frelichovi. Úvod utkání přinesl pár propagačních střel ze strany domácích, na druhé straně mířil vysoko nad branku Zajíček. V 15. minutě skončil míč nešťastně na ruce stopera Bejdy a hlavní rozhodčí paní Navrátilová přísně odpískala pokutový kop. Domácí kapitán s přehledem proměnil a bylo to 1:0. O chvilku později skončil Kvapilův přímý kop těsně vedle domácí branky. Další naše šance byla zmařena proviněním proti pravidlům. Přímý kop Gregora byl zblokován rukou hráče stojícího ve zdi, ale hlavní rozhodčí nenašla odvahu proti domácím odpískat penaltu. Stejně zůstala její píšťalka němá v případě jasného podražení Hammera v pokutovém území. Následnou Reslovu střelu vyrazil domácí brankář na roh. Do konce první půle se již stav nezměnil – za těsného vedení domácích se šlo do kabin.
Nástup do druhého poločasu hostům nevyšel. Ztráta míče během útočné akce, rychlý protiútok domácích a následné zakončení akce do naší sítě znamenalo vedení Velimi 2:0. Snížení stavu měl na kopačce Gregor, při jeho dorážce se vyznamenal domácí brankář. V 60. minutě inkasovali potřetí. Nejprve brankář Majzlan vyrazil nebezpečnou střelu, ale na dorážku zcela volného útočníka již nestačil. Bakov však nesložil zbraně. V 68. minutě si na rohový kop Kvapila naběhl Bejda a skóroval. O tři minuty později se prosadil po individuální akci střídající Louda a oživil naději na dobrý výsledek. Bohužel nádherná střela domácích v 80. minutě utkání do horního rohu branky napsala tečku na konečný výsledek mistrovského zápasu.
Branky: Seifert 2, Teplý, Jeník – Bejda, Louda.
Bakov: Majzlan – Smetana, Flodrman, Bejda, L. Bláha – Vaněk, Zajíček, Kvapil, Hammer – Resl, Gregor (Louda, P. Bláha, Frelich).

Radim – Bělá 2:1 (2:1)

Branky: Slunéčko 2 – Holický.

Zásmuky – Luštěnice 1:0 (1:0)

Branky: Borovička.

KAREL JEDLIČKA, JAROSLAV BÍLEK