Bělá – Pěčice 2:2 (1:1)
Svižné derby se spoustou šancí nabídla po letní přestávce I.B třída promoklým divákům v Bělé. Hosté měli příležitostí více, ujala se ale jen polovlastní branka a pokutový kop.
Domácím patřil jen úvod. V 8. minutě pěčický brankář Dufek špičkou boty vypíchl Řehořkův nájezd na roh, z něj ovšem inkasoval po Součkově centru a Tomanově hlavičce.
Ve 20. minutě však pomohla střele Daniela Košťála z dálky nešťastná teč Veleho – 1:1.
Útoky se na podmáčeném trávníku střídaly a bylo s podivem, že gólů nepadlo mnohem víc. V závěru poločasu byl dvakrát blízko domácí Tomíček, z nájezdu ale nepřekonal Dufka a další šanci zakončil těsně vedle, když mu míč vybojoval Toman. Na druhé straně po Hubačově uličce nasměroval volný Josef Kandráč lob jen do Vernerových rukavic.
Pěčice ovládly druhý poločas. Pět minut po přestávce vysunul Volf Kiceluka, při kličce ho Verner chytl za kotník, následoval ochotný pád a penalta, proměněná Hubačem – 1:2.
O nejkrásnější okamžik měl zásluhu také Kiceluk, trestným kopem ze 30 metrů otřásl spojnicí bělské brány. Bělé to dopředu moc nešlo, ale v 71. minutě Součkův centr zužitkoval nadvakrát Tomíček. V závěru uchránil domácím bod Verner, který v rozmezí minuty bravurně zmařil krajně nebezpečný průnik Volfa po narážečce s Kicelukem i Kandráčův nájezd zprava.
Branky: 9. Toman, 71. Tomíček – 20. D. Košťál, 51. Hubač z PK. Rozhodčí: Matoušek. ŽK: 3:1. Diváci: 149. Střely na bránu: 6:12. Rohy: 7:8.
Bělá: Verner – Dlask, Hanibal, Vele, Hodovanec – Řehořek (64. Slobodzian), Toman, Holický, Souček – Martin Tůma, Tomíček.
Pěčice: Dufek – D. Košťál, Kučera, Michal Tůma, P. Košťál (69. Valenta) – Jonáš, Volf, Hubač (80. R. Mulač), F. Beran – Kiceluk, Kandráč (90. Heřmanský).

Pšovka Mělník – Bakov 1:1 (0:0)
První mistrovské utkání po sestupu do I. B třídy odehrál Bakov na půdě Pšovky Mělník. Utkání bylo nervózní a nabídlo hodně nepřesností.
Branky: Olšiak – Mlynka.
Bakov: Majzlan – Smetana, Zajíček, Sedláček, Vaníček – Bláha (80. Koťátko), Frélich, T. Zahrádka, Kendík (46. Mlynka), Vaněk – M. Louda (60. Špringer).

DBSK – Lužec 2:1 (1:1)
Branky: Hrdý, Kubeček – Tauchman.

Byšice – Horky 4:2 (1:2)
Branky: Kmoch 2, Menčl, Svačina – Kohout, Vízek.