Bezno – Horky 0:4 (0:1)

Byl to jednoznačný zápas pro favorita a vedoucí tým okresního přeboru. I když hostům scházeli tři hráči optimální sestavy (Sedláček, Kadlec a Václav Kohout), měli trvalou převahu.
V prvním poločase se hrálo výhradně na jednu branku, domácí se dostali pouze k jediné střele mimo. Výsledek však byl pouze 1:0 pro Horky. Například poměr rohů však 2:12 v neprospěch domácího celku.
Domácí nastoupili do druhé půle se snahou zkorigovat výsledek, ale veškerá snaha vzala za své v 70. minutě, kde z kopačky Prskavce inkasovali podruhé. Přitom již pět minut hráli přesilovku, když se po druhé žluté šel sprchovat Cimrman. Domácí měli i více ze hry, ale hosté je trestali z rychlých brejků.
Lahodným představením jejich umění byl třetí gól byl gól Aleše Kohouta ze 71. minuty, kdy prošel celou obranou, udělal blafák i gólmanovi a do prázdné branky zavěsil.
No a poslední slovo si vzal horecký kapitán Mosiurczak, který v 90. minutě pečetil na 4:0 až příliš krutou porážku bezenského celku. Výhra hostů však byla bez debat zasloužená.

Branky: 38. a 71. A. Kohout, 70. Prskavec, 90. Mosiurczak. Rozhodčí: Grešo. ŽK: 6:4. ČK: Cimrman (H). Diváci: 90. Hráč zápasu: P. Bajer – A. Kohout.
Bezno: Kyzivát – Šubrt (70. Kameš), Korejza, Bajer, Hodovník (46. O. Novák) – Möbius, Šišpela, Gruncl, Mezera – Kolařík, Kameník.
Horky: Malík – Starý (73. Sekera), Lukáš, Bláha, Cimrman – Král (70. Kraus), Mosiurczak, A. Kohout, Žižka – Prskavec, Matějovský (66. Svoboda).