Horky – Nelahozeves 5:2 (0:0)
S fotbalisty Horek to už vypadalo bledě, k nutnému vítězství scházely 20 minut před koncem dva góly a míč ani při absolutní převaze nechtěl spadnout do brány. V závěru ale hosté zcela zkolabovali a za 7 minut čtyřikrát inkasovali.
Do přestávky domácí marně bušili do betonové obrany a až na Hlavičkův centr, po kterém hlavičkoval špatným směrem oslněný Cimrman, nevymysleli nic.
Navíc hned po návratu z šaten potrestal mikrospánek obrany Horek z nájezdu střídající Krejza. Gól domácí probral. Cepka napálil břevno a zakrátko Radův faul potrestal z penalty sám postižený Kohout, jenže v 56. minutě Krejzův centr proměnil v druhý zásah Nelahozevsi zapomenutý Kratochvíl.
Horečtí měli bez čtyř obětí minulého derby v Bousově na lavičce jen dva dorostence, tentokrát naštěstí přestáli zápas bez újmy. Za stavu 1:2 vrhli vše do útoku, jenže zahazovali jednu tutovku za druhou. Kohout ani Hlavička nepřekonali Heimratha zblízka, Cepka a po něm Žižka zakončili slibná sóla těsně vedle.
Až v 71. minutě běželi sami na bránu po Kohoutově uličce hned ve dvou a konečně to vyšlo. Hlavička ideálně přihrál před prázdnou klec Cepkovi.
Dost možná postupovému gólu přispěla hrubka brankáře Heimratha. Míč mu odskočil po malé domů a Hlavička pohotově zašoupl – 3:2. Hostům se zhroutila fyzička i vůle, po Žižkově uličce zatloukl do sítě Lukáš a minutu nato i Váňa, jemuž sklepl míč na malém vápně Hlavička.
Snížit mohl ještě Kymr, nájezd mu však vystrčenou rukou zneškodnil Malík. Sudí Zdeněk naposledy zadul do píšťalky už v 88. minutě.
Branky: 52. Kohout, 71. Cepka, 75. Hlavička, 77. Lukáš, 78. Váňa – 48. Krejza, 56. Kratochvíl. Rozhodčí: Zdeněk. ŽK: 0:1. Diváci: 94. Střely na bránu: 12:3. Rohy: 8:1. 

Řepín – Pěčice 1:0 (1:0)
Branky: Paloušek.

Bakov – Bělá 3:0 (1:0)
Branky: Kvapil, Vaněk, Louda.

Labský Kostelec – DBSK 1:0 (1:0)
Branka: Pazderka.

KAREL JEDLIČKA