V pondělí byla na programu pouze čtyři utkání, zápas Odborářů s Bukanýry byl přeložen na náhradní termín z důvodu rekultivace hrací plochy na Astonce.

Hrálo se tedy na čtyřech hřištích a na všech byly k vidění až nezvykle vyrovnané zápasy. V souboji dvou přejmenovaných celků trápil Simon na Strašnově favorizované Ospro, které si nakonec přeci jen odvezlo dva body za výhru 2:0. Rozdílem jediného gólu pak skončil zápas u koupaliště, kde domácí Policie nakonec podlehla hostujícímu Učilišti 1:2, když vítěznou branku zaznamenala zimní posila Učňáku Jan Javůrek.

Loňský poražený finalista Hubert se doma hodně natrápil s houževnatým Ško-Energem. Domácí sice vedli zásluhou Šulce, ale další šance zahodili nebo trefovali jenom tyče. Za to přišel trest v podobě vyrovnávací branky Telenského pět minut před koncem zápasu. Domácí ale nakonec zachránil Martin Kůtek, který za tři minuty vrátil domácím vedení. Ve šlágru kola se v saharském derby nakonec radoval Pražák, který udolal Štiku v poměru 3:2. Dvěma góly se na výhře Pražáku podílel Dvořák.

Simon - Ospro 0:2

Branky: Zeman, Veselý.

Policie - Učiliště 1:2

Branky: Povšík - Ekl, Javůrek.

Pražák - Štika 3:2 (1:1)

Branky: Dvořák 2, Žahourek - Kožíšek, Zahrada.

Hubert - Ško-Energo 2:1 (1:0)

Branky: Šulc, Kůtek - Telenský.