Hlavní rozhodčí přehlasoval asistenta

Dobrovice – Rychlý gól nejlepšího střelce Marka Volfa dobrovickým fotbalistům na bodový zisk nestačil. Po přestávce je Vltavín vymazal a dvěma dorážkami ze závarů po standardkách zajistil import všech bodů do hlavního města.

10.11.2017

ČFL: Dobrovice - Vltavín.Foto: Karel Jedlička

Zápas přitom pro Picavu nemohl začít lépe. Ve 3. minutě sklepl Kostka míč Volfovi, který zblízka prostřelil brankáře „Lokády“. Vltavín za první poločas netrefil bránu. Domácí poctivě bránili a v bojovném utkání byli o fous nebezpečnější. Eliášova šleha ze střední vzdálenosti ve 32. minutě minula bránu jen o píď.

Po přestávce představení změnilo žánr, hosté vyběhli z kabin jako rozzuření býci a záhy kontroverzně vyrovnali. Po rohu se míč odrážel před bránou jak pinballová kulička, až skončil v síti. Pomezní Machýček měl praporek nad hlavou, hlavní sudí přesto po delší poradě k rozhořčení domácích gól uznal – poslední odraz před Pejšovou dorážkou podle něj šel od domácího hráče.

„Vstup do druhého poločasu se nám nevydařil. Chtěli jsme být dál aktivní jako v první půli, ale to se nestalo. Střed zálohy se vůbec nedostal do hry, dostali jsme slátané góly a sami jsme měli šanci až v nastavení,“ pravil zarmouceně domácí trenér Vladimír Sedláček.

Tutovku Kamerunce Abeny vychytal Bartoš, ale v 80. minutě vyvolal dlouhý aut na malém vápně podobný závar a míč doklepl zblízka Podzimek.

Hosty ve finále nebolel ani zkrat střídajícího Hodase, který viděl červenou kartu za nakopnutí Routka, zrovna když jeho spoluhráč Macháč pelášil sám na dobrovickou bránu. V přesilovce nevyužil Bernát trestný kop z hranice šestnáctky, po rohu pak nikdo míč do brány nedotlačil.

„Porážka mě mrzí hlavně kvůli divákům, kteří by si zasloužili vidět lepší fotbal. V Domažlicích jsme zahráli slušně, doma se nám to podruhé za sebou nepovedlo,“ dodal Vladimír Sedláček.

Benátky nad Jizerou – Zápas v Benátkách rozhodl jediný gól. V 74. minutě se o něj postaral domácí Jakub Synek. Sudek odcentroval z levé strany do pokutového území, ve kterém se nejlépe zorientoval právě domácí útočník, jenž tak zajistil domácím důležité tři body.

„V prvním poločase to byla oboustranně spíše taková taktická bitva, která moc fotbalové podívané divákům nepřinesla. Obě mužstva si však uvědomovala, o jak důležitý bodový zisk jde a tomu také přizpůsobila svoji hru,“ říkal k průběhu první půle domácí kouč Pavel Jícha.

A pokračoval: „Ve druhé půli jsme hru zpřesnili a i jsme byli více odvážnější než hosté. Ze zvýšené aktivity jsme si vytvořili několik šancí, z nichž se nám naštěstí jednu podařilo proměnit a vyhrát. Se ziskem tří bodů jsem spokojen, stejně jako s poctivým a bojovným přístupem všech našich hráčů.“

ČFL – 13. kolo

Dobrovice – Vltavín 1:2 (1:0)
Branky: 3. Volf – 55. Pejša, 80. Podzimek. Rozhodčí: Lafek. ŽK: Kostka, Bartoš, Sedláček, Miškovský, Peljak – Tichý, Pávek. ČK: 87. Hodas (V). Diváci: 240. Střely na bránu: 3:4. Rohy: 3:7.
Dobrovice: Bartoš – Novák, Routek, Sedláček, Peljak – Fotr (77. Bernát), Žaloudek, Eliáš (90. Kalíšek), Osvald (59. Miškovský), Kostka – Volf.

Benátky – Benešov 1:0 (0:0)
Branka: 74. Synek. Rozhodčí: Hányš. ŽK: 0:0. Diváci: 150.
Benátky: Levíček – Hakl, Horák, Jäger, Sudek – Kocourek (90. Kraus), Knobloch, Šimeček, Mařík (85. Walter), Boček – Synek (88. Šahini).

Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 21 000 Kč

Prodavači v prodejnách Prodejci autodílů, řidiči. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 21000 kč, mzda max. 33000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce:, Bezděčín č.p. 116, 293 01 Mladá Boleslav 1, , Prvotní kontakt: tel.: 739 002 657, e-mail: stajnerova@mpautodily.cz, , ŘP sk. B, znalost práce na PC, základní znalost sortimentu autodílů., Firemní benefity.. Pracoviště: Mp autodíly s.r.o., 293 01 Mladá Boleslav 1. Informace: Markéta Štajnerová, +420 739 002 657.

Služby - Služby Ostatní pomocní a nekvalifikovaní 12 200 Kč

Ostatní pomocní a nekvalifikovaní pracovníci ve službách jinde neuvedení Pomocní holiči (Ostatní pomocní a nekvalifikovaní pracovníci ve službách). Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč, mzda max. 14900 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Místo výkonu práce:, Pražská brána č.p. 3/2, Mladá Boleslav I, 293 01 Mladá Boleslav 1, , Prvotní kontakt: e-mail: miroslavfadrhonc@gmail.com, , Certifikát, diplom z kurzu v oboru, výhodou. , Požadované dovednosti: holení břitvou, pánské střihy, znalost anglického jazyka výhodou., Další požadavky: příjemné vystupování.. Pracoviště: Miroslav fadrhonc - pracoviště mb, Pražská brána, č.p. 3, 293 01 Mladá Boleslav 1. Informace: Miroslav Fadrhonc, +420 776 166 609.

Výroba - Výroba Tiskaři 26 000 Kč

Tiskaři Tiskaři na archových tiskových strojích. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 26000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce:, Horka č.p. 35, 294 01 Bakov nad Jizerou, , Prvotní kontakt: e-mail: tisk@mspolygrafie.cz, , Hledáme do naší společnosti zaměstnance na pozici tiskař na tiskových archových strojích. Požadujeme praxi v oboru, spolehlivost, odpovědnost, flexibilitu a ochotou učit se novým věcem. , Náplň práce: obsluha tiskových archových strojů, , Zaměstnanecké výhody: Nabízíme 13. plat, nadstandardní příplatky aj.. Pracoviště: Ms polygrafie s.r.o., 294 01 Bakov nad Jizerou. Informace: Marek Brzobohatý, +420 326 702 426.

Řemeslné práce - Řemeslné práce Svářeč 13 500 Kč

Svářeči Svářeči CO2. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13500 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Místo výkonu práce:, Dražice č.p. 69, 294 71 Benátky nad Jizerou 1, , Prvotní kontakt: e-mail: speranta@seznam.cz. Pracoviště: Speranta, s.r.o.- pracoviště dražice, 294 71 Benátky nad Jizerou 1. Informace: Vasil Vlad, .

Hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová (ANO).

Osobní trable, vysvětlila hejtmanka neúčast na jednání radních

Audi S1.

Do kopce pojedou po deseti letech

Vážná nehoda čtyř vozidel se stala na silnici E55 u Poříčí nad Sázavou

Poříčí nad Sázavou /FOTO, VIDEO/ - V dlouhé koloně si postojí ti řidiči, kteří jedou dnes po silnici E55. A v tomto případě je jedno, zda jedou od Prahy nebo od Benešova. U sjezdu na Poříčí nad Sázavou totiž havarovala krátce před desátou hodinou dopolední čtyři vozidla, a právě tato kolize uzavřela vozovku v obou směrech. A to proto, protože podle mluvčí benešovské policie, Evy Stulíkové, není ještě stále zcela jasné, v jaké směru se nehoda stala. Dotčená vozidla jsou "rozházená" po celé komunikaci. Komunikace byla po 14. hodině zprovozněna.

Nešvary motorkářů? Nepozornost, rychlá jízda i špatné oblečení

Střední Čechy – Spousta motorkářů říká, že je pro ně jízda relax; bohužel velmi snadno se může změnit v boj o život. Stačí jenom chvilka nepozornosti a výlet na motorce může mít vážné následky.

V nymburském bunkru už žijí ryby a rostou saláty

Nymburk /FOTOGALERIE/ – Originální projekt akvaponie oživil nymburský bunkr za hřbitovem. Místní budou moci ochutnat ryby i saláty zdarma.

OBRAZEM: Laurinka otevřela dveře

Mladá Boleslav – Před nedávnem se v prostorách Mateřské školy Laurinka konal Den otevřených dveří s podtitulem Pojďte s námi do pohádky. Soudě podle reakcí spokojených dětí a rodičů se den vydařil. Paní učitelky připravily pro děti bohatý pohádkový program. Počasí tentokrát akci přálo a sluníčko umožnilo, aby všechny děti prožily dopoledne plné soutěží a her na školní zahradě. Soutěžili i malí návštěvníci mateřské školy v doprovodu svých rodičů.