Heso Nepřevázka – Hubert 1:5

Třetí kolo Ligy Boleslavského deníku se odehrálo v pondělí.

Ve II. lize zavítal tým Huberta do Nepřevázky, kde se postavil domácímu Hesu. A šel do vedení po pokutovém kopu za faul na Pechance, který spolehlivě proměnil Plintovič.

Do poločasu ale bylo vyrovnáno. Po střele nejlepšího hráče Hesa Petra Faixe se nedohodl stoper Vachoušek s brankářem Hubáčkem a byla z toho kuriózní branka a vyrovnání.

Ve druhém poločase ale úřadovali hostující Plintovič s Pechancem. Druhý jmenovaný nahrával a útočník Plintovič střílel. Přidal dvě branky, čímž zkomletoval hatrick.

Na čtyřech gólových nahrávkách zakončil zápas Ondřej Pechanec, neboť jeho rohové kopy dopravili do sítě nejprve čahoun Bartoš a pak také důrazný Polák.

Branky: Petr Faix – Plintovič 3, Bartoš, Polák. Rozhodčí: laik. Diváci: 30. Poločas: 1:1.

Nepřevázka: P. Kubín, Pavel Faix, J. Faix, Gregor, J. Obrázek, Krupař, M. Obrázek, Petr Faix, Máj, V. Faix, Rychtera (Prskavec, Zvěřina, Knotek, M.
Kubín).

Hubert: Hubáček, Vachoušek, Bartoš, Bacílek, Pánek, Polák, Hypša, Hlaváč, Pechanec, Plintovič, Vaněk (Bílek, Bürger).