FK Mladá Boleslav vstoupí do Gambrinus ligy zápasem na půdě letošního nováčka z Ústí nad Labem. Doma se představí týden na to, kdy bude hostit Dynamo České Budějovice. Ve 3. kole jede na horkou půdu Slavie Praha.

Baníkovci přijedou už v 6. kole, mistrovská Sparta až na jaře v rámci 24. kola. Gambrinus ligu uzavřou Boleslavští na domácím hřišti s týmem, se kterým do ní vstoupí, tedy s Ústím.

1. kolo (17. července)

Hradec – Sparta

Bohemians 1905 – Slavia

Slovácko – Teplice

Plzeň – Olomouc

Č. Budějovice – Liberec

Ústí – Ml. Boleslav

Jablonec – Brno

Příbram – Ostrava


2. kolo (24. července)

Hradec – Bohemians 1905

Ostrava – Slavia

Brno – Ústí

Ml. Boleslav – Č. Budějovice

Olomouc – Jablonec

Teplice – Příbram

Liberec – Plzeň

Sparta – Slovácko


3. kolo (31. července)

Slovácko – Hradec

Plzeň – Bohemians 1905

Č. Budějovice – Sparta

Ústí – Liberec

Jablonec – Teplice

Příbram – Olomouc

Slavia – Ml. Boleslav

Ostrava – Brno


4. kolo (7. srpna)

Hradec – Plzeň

Bohemians 1905 – Slovácko

Brno – Slavia

Ml. Boleslav – Příbram

Olomouc – Ústí

Teplice – Č. Budějovice

Liberec – Jablonec

Sparta – Ostrava


5. kolo (14. srpna)

Plzeň – Slovácko

Č. Budějovice – Hradec

Ústí – Teplice

Jablonec – Bohemians 1905

Příbram – Sparta

Slavia – Liberec

Ostrava – Olomouc

Brno – Ml. Boleslav


6. kolo (21. srpna)

Hradec – Jablonec

Bohemians 1905 – Č. Budějovice

Slovácko – Ústí

Ml. Boleslav – Ostrava

Olomouc – Brno

Teplice – Slavia

Liberec – Příbram

Sparta – Plzeň


7. kolo (28. srpna)

Č. Budějovice – Plzeň

Ústí – Bohemians 1905

Jablonec – Slovácko

Příbram – Hradec

Slavia – Olomouc

Ostrava – Teplice

Brno – Sparta

Ml. Boleslav – Liberec


8. kolo (11. září)

Hradec – Slavia

Bohemians 1905 – Příbram

Slovácko – Č. Budějovice

Plzeň – Ústí

Olomouc – Ml. Boleslav

Teplice – Brno

Liberec – Ostrava

Sparta – Jablonec


9. kolo (18. září)

Ústí – Č. Budějovice

Jablonec – Plzeň

Příbram – Slovácko

Slavia – Sparta

Ostrava – Hradec

Brno – Bohemians 1905

Ml. Boleslav – Teplice

Olomouc – Liberec


10. kolo (25. září)

Hradec – Ústí

Bohemians 1905 – Ostrava

Slovácko – Slavia

Plzeň – Příbram

Č. Budějovice – Jablonec

Teplice – Olomouc

Liberec – Brno

Sparta – Ml. Boleslav


11. kolo (2. října)

Jablonec – Ústí

Příbram – Č. Budějovice

Slavia – Plzeň

Ostrava – Slovácko

Brno – Hradec

Ml. Boleslav – Bohemians 1905

Olomouc – Sparta

Teplice – Liberec


12. kolo (16. října)

Hradec – Ml. Boleslav

Bohemians 1905 – Liberec

Slovácko – Olomouc

Plzeň – Brno

Č. Budějovice – Ostrava

Ústí – Slavia

Jablonec – Příbram

Sparta – Teplice


13. kolo (23. října)

Příbram – Ústí

Slavia – Č. Budějovice

Ostrava – Jablonec

Brno – Slovácko

Ml. Boleslav – Plzeň

Olomouc – Bohemians 1905

Teplice – Hradec

Liberec – Sparta


14. kolo (30. října)

Hradec – Olomouc

Bohemians 1905 – Sparta

Slovácko – Liberec

Plzeň – Teplice

Č. Budějovice – Brno

Ústí – Ostrava

Jablonec – Ml. Boleslav

Příbram – Slavia


15. kolo (6. listopadu)

Slavia – Jablonec

Ostrava – Plzeň

Brno – Příbram

Ml. Boleslav – Slovácko

Olomouc – Č. Budějovice

Teplice – Bohemians 1905

Liberec – Hradec

Sparta – Ústí


16. kolo (13. listopadu)

Bohemians 1905 – Hradec

Slavia – Ostrava

Ústí – Brno

Č. Budějovice – Ml. Boleslav

Jablonec – Olomouc

Příbram – Teplice

Plzeň – Liberec

Slovácko – Sparta


17. kolo

Hradec – Slovácko

Bohemians 1905 – Plzeň

Sparta – Č. Budějovice

Liberec – Ústí

Teplice – Jablonec

Olomouc – Příbram

Ml. Boleslav – Slavia

Brno – Ostrava


18. kolo

Plzeň – Hradec

Slovácko – Bohemians 1905

Slavia – Brno

Příbram – Ml. Boleslav

Ústí – Olomouc

Č. Budějovice – Teplice

Jablonec – Liberec

Ostrava – Sparta


19. kolo

Slovácko – Plzeň

Hradec – Č. Budějovice

Teplice – Ústí

Bohemians 1905 – Jablonec

Sparta – Příbram

Liberec – Slavia

Olomouc – Ostrava

Ml. Boleslav – Brno


20. kolo

Jablonec – Hradec

Č. Budějovice – Bohemians 1905

Ústí – Slovácko

Ostrava – Ml. Boleslav

Brno – Olomouc

Slavia – Teplice

Příbram – Liberec

Plzeň – Sparta


21. kolo

Plzeň – Č. Budějovice

Bohemians 1905 – Ústí

Slovácko – Jablonec

Hradec – Příbram

Olomouc – Slavia

Teplice – Ostrava

Sparta – Brno

Liberec – Ml. Boleslav


22. kolo

Slavia – Hradec

Příbram – Bohemians 1905

Č. Budějovice – Slovácko

Ústí – Plzeň

Ml. Boleslav – Olomouc

Brno – Teplice

Ostrava – Liberec

Jablonec – Sparta


23. kolo

Č. Budějovice – Ústí

Plzeň – Jablonec

Slovácko – Příbram

Sparta – Slavia

Hradec – Ostrava

Bohemians 1905 – Brno

Teplice – Ml. Boleslav

Liberec – Olomouc


24. kolo

Ústí – Hradec

Ostrava – Bohemians 1905

Slavia – Slovácko

Příbram – Plzeň

Jablonec – Č. Budějovice

Olomouc – Teplice

Brno – Liberec

Ml. Boleslav – Sparta


25. kolo

Ústí – Jablonec

Č. Budějovice – Příbram

Plzeň – Slavia

Slovácko – Ostrava

Hradec – Brno

Bohemians 1905 – Ml. Boleslav

Sparta – Olomouc

Liberec – Teplice


26. kolo

Ml. Boleslav – Hradec

Liberec – Bohemians 1905

Olomouc – Slovácko

Brno – Plzeň

Ostrava – Č. Budějovice

Slavia – Ústí

Příbram – Jablonec

Teplice – Sparta


27. kolo

Ústí – Příbram

Č. Budějovice – Slavia

Jablonec – Ostrava

Slovácko – Brno

Plzeň – Ml. Boleslav

Bohemians 1905 – Olomouc

Hradec – Teplice

Sparta – Liberec


28. kolo

Olomouc – Hradec

Sparta – Bohemians 1905

Liberec – Slovácko

Teplice – Plzeň

Brno – Č. Budějovice

Ostrava – Ústí

Ml. Boleslav – Jablonec

Slavia – Příbram


29. kolo

Jablonec – Slavia

Plzeň – Ostrava

Příbram – Brno

Slovácko – Ml. Boleslav

Č. Budějovice – Olomouc

Bohemians 1905 – Teplice

Hradec – Liberec

Ústí – Sparta


30. kolo

Sparta – Hradec

Slavia – Bohemians 1905

Teplice – Slovácko

Olomouc – Plzeň

Liberec – Č. Budějovice

Ml. Boleslav – Ústí

Brno – Jablonec

Ostrava – Příbram

Pozn.: data jsou pouze orientační