Hluboký propad výkonnosti prokazují ve fotbalovém okresním přeboru Mladoboleslavska Horky. Ty doma prohrály s Akumou 1:7.

Výhrou ve Struhách překvapila Doubrava, radost z první výhry na svém novém stadionu zažil Řepov.

Řepov – Kost. Hlavno 3:1
Utkání jen průměrné úrovně se hrálo s rozdílnými poločasy. Zatímco v prvním byli lepší fotbalovější hosté a po zásluze šli do vedení, druhá půle se hrála v režii domácího týmu.
Hosté udeřili gólem do šatny, kdy se prosadil Beránek. Největší šanci domácích spálil V. Zachař.
V 50. minutě mohli hosté vystavit výsledkýu důležitou pojistku. Za sražení nTomana kopal hlavenský Hlaváček penaltu, ale branku minul!

Domácí vstali z mrtvých a zanedlouho vyrovnal hlavou Pleticha. Hostující obrana se stala prostupnou a toho využil domácí Jan Vaněk, který po ponechané výhodě dostal Řepov do vedení.

Zanedlouho se dostal do sóla řepovský Zámyslický a hostujícímu gólmanovi nedal šanci – 3:1.

Branky: 58. Pleticha, 75. J. Vaněk, 80. Zámyslický – 44. Beránek. Rozhodčí: Hloucal. ŽK: 2:3. Diváci: 60. Poločas: 0:1.

Řepov: M. Zachař – Bartášek (J. Zachař), Aurer, Honzák, R. Vaněk – Zámyslický, Štecha, Pleticha, Krichebauer (90. Horák) – V. Zachař, J. Vaněk (82. Babák).

Kostelní Hlavno: Musil – Hlaváček (89. Mikšovský), Flanderka, Pavlík, Němeček – Mašek (65. Uřidil), Beránek, Tudoši, Svoboda – Toman, Sůra.

Klášter – Kněžmost 4:2
V prvním poločase byla vyrovananá nejen hra, ale i skóre. Ve druhém poločase byli domácí podstatně aktivnější a zásluhou hattricku Stuchlíka dosáhli zaslouženého vítězství. Branky: Stuchlík 3, Jeleček – Beneš, Hýbner. Rozhodčí: Smolka. ŽK: 2:3, Diváci: 50. Poločas: 2:2.

Struhy – Doubrava 1:2
Domácí měli po celé utkání výraznou převahu, ale hosté je trestali z brejků. Branky: Konopka – Lebeda, Peterka. Rozhodčí: Sobalík. ŽK: 2:2. Diváci: 65. Poločas: 1:1.

Horky – Akuma 1:7
Domácí tým je ve velké krizi a dostává nebývalé příděly i na domácím hřišti, navíc dohrával bez vyloučeného Cimrmana. Branky: Jarolím – Kamenický, Houser, Výda, Koudelka, Král. Marek, Vl. Kohnhauser. Rozhodčí: Flanderka. ŽK: 2:1. ČK: Cimrman (H). Diváci: 80. Poločas: 0:3.