Březno – Horky 1:2 (0:1)

Do šlágru kola, v němž se střetl druhý a první tým okresního přeboru, vstoupili lépe Horečtí, kteří již po osmi minutách hry díky pohotovému Václavu Kohoutovi otevřeli skóre utkání. Březnu chvíli trvalo, než proti kombinujícímu soupeři herně chytí, a tak ještě několikrát nebezpečně střílel Aleš Kohout. Herně aktivnější hostující celek do konce prvního poločasu již žádný gól nepřidal. Návštěva sto dvaceti diváků tak musela na další dění být zvědava až do druhého poločasu.
Obraz hry se po obrátce příliš neměnil. V ostřeji hraném utkání padaly žluté karty, jenže góly dlouho nepřicházely. Profesorsky hrající Horky měly několik slibnějších šancí. Jmenovat lze tu Dvořáka z hranice vápna, či ošemetné střely kapitána Mosiurczaka. Hosté proměnili však až tu v 89. minutě, kdy po důrazném souboji ve vápně slavil úspěch Václav Kohout a zvýšil na rozdíl dvou branek. Březno se snížení dočkalo v nastaveném čase, kdy byl ve vápně Strnad podražen brankářem Malíkem a z nařízeného pokutového kopu se prosadil Bejr. Na víc však domácímu týmu nezbyl čas, a tak Horečtí na čele tabulky po výhře 2:1 zvýšili právě před Březnem náskok na sedm bodů.
Branky: 90.+2 Bejr – 8. a 89. V. Kohout. Rozhodčí: Nejedlo. ŽK: 7:3. Diváci: 120. Hráč zápasu: Cepka – V. Kohout.
Březno: Jeleček – Duška, Bejr, Dezsö, Šťastný, Hrbáček (72. Měkota), Veselý (46. Beránek), Bauer, Cepka, Strnad, Beneš.
Horky: J. Malík – Král (76. Lukáš), Sedláček, Mareš, Starý, Mosiurczak, Cimrman (70. Žižka), Prskavec (60. Dvořák), V. Kohout, A. Kohout, Rudzan.

Benátky B – Kosořice 0:0
V posledním přípravném utkání se Kosořičtí střelecky neprosadili. V prvním jarním mistrovském utkání se mohli radovat již po dvou minutách hry. Macháč nasměroval přízemní centr před branku, Tříska se natlačil před obránce, ale v obtížně pozici minul. V desáté minutě odpověděli domácí příležitostí Kamlacha, jehož střelu Pokorný bravurně vyrazil. Na menším hřišti se obě mužstva uchylovala k nakopávaným míčům, což si obrany většinou pohlídaly. Proto se na další zajímavější okamžiky čekalo až do třicáté minuty. V této pasáži hry Benátečtí několikrát zahrozili. Nejprve hosté přečkali závar bez úhony a vzápětí domácí zakončili rychlý brejk těsně vedle. Také Kosořičtí se v závěru prvního poločasu spoléhali na brejky. Pára bez váhání přihrál do strany na nabíhajícího Gruse, kterého bravurně vychytal Jíra. Benátecký gólman výborně vykryl i dorážku dobíhajícího Niklfelda.
Také ve druhém poločase se dlouhé minuty hrálo bez náznaku šance. Až v 64. minutě po rychlé výměně míče mezi kosořickým Párou a Macháčem se druhý jmenovaný ocitl sám za obranou. Kličkou se sice zbavil brankáře, ale následnou střelu do odkryté svatyně obránce zachytil před brankovou čárou. V dalších minutách se bojovalo převážně uprostřed hřiště, brankáři pouze sbírali nepovedené centry. V závěru utkání se na hřiště podíval kosořický Darmoš a hned mohl určit majitele tří bodů. Sám před brankou však mířil pouze do gólmana a vzápětí v obležení obránců protlačil míč k volnému Vonáškovi, který ale poslal míč vysoko nad branku. V posledních vteřinách se domácí brankář nedohodl s obráncem, míč propadl, jenže hostující Macháč z dvaceti metrů netrefil prázdnou branku. Poté hlavní rozhodčí naposledy foukl do píšťalky.
Rozhodčí: Sobalík. ŽK: 2:0. Diváci: 49.
Benátky B: Jíra – Feri, Došlý, Hejtmánek, Novotný – Chupík (57. Davídek), Rosenkranz (57. Benda), Langšádl, Kraus – Kamlach, Fingerhut.
Kosořice: Pokorný – Bašus (74. Batala), Boháček, Štecher, Kučera – Grus, Vonášek, Niklfeld, Tříska – Macháč, Pára (82. Darmoš).

Kostelní Hlavno – Řepov 1:1 (1:0)
Na kvalitním i když nerovném povrchu hřiště předváděla obě družstva jen slabý odvar pěkného fotbalu. Utkání bylo plné nečistých soubojů a ještě více gest a mluvení, zvláště ze strany hostujícího mužstva. Řepovští měli smůlu – již v 11.minutě se zranil kapitán Tůma a v první půli dostali pět žlutých karet – převážně za mluvení. První poločas byl hrán za mírné převahy domácích, kteří se také ujali vedení ve 35. minutě krásným trestním kopem jejich kapitána Bůžka – 1:0.
Ve 42. minutě šel předčasně do kabin řepovský Rys, který nejprve dostal za mluvení žlutou a poté i červenou za kritiku rozhodčího („jdi do pr**le"), které doprovodil i strčením do hlavního rozhodčího. Druhý poločas Řepovští i v deseti lidech zahráli výborně. V 50. minutě po průniku Štěpána, se Uher trefil do protipohybu brankáře Musila, vyrovnáno 1:1.
I když se Řepovští prakticky celý druhý poločas bránili, měli těsně před koncem šanci na vítězství, žel neúspěšným provedením o tuto šanci přišli.
Domácím nelze upřít snahu, ale scházela fotbalovost, bojovnost je trochu málo, i když na mladoboleslavský přebor to vrchovatě stačí.
Branky: Bůžek – Uher. Rozhodčí: Mucek. ŽK: 2:7. ČK: M. Rys (Ř). Diváci: 55. Hráč zápasu: M. Bůžek – Vlk.
Kostelní Hlavno: Musil – Machka, Hlaváček, Vašek (75. Vinš), Němeček – Tudoši, M. Bůžek, Sůra, Novák – J. Bůžek, Toman (63. Hanuš).
Řepov: Vlk – Auer, Štěpán, Drahota, Scheufler – Prchlík (82. Javůrek), Štěcha, Tůma (11. Uher), Veselý (58. Babák) – Kirchebauer, Rys.

Krnsko – Kněžmost 2:2 (2:0)
První poločas jednoznačný zápas pro domácí. Druhý poločas přinesl pravý opak, Kněžmost měl velkou převahu a domácí mohou být rádi, že ubránili remízu, což je však v domácím prostředí je málo.
Branky: 20. D. Šotka, 35. Hötzel – 60. a 70. Kastner. Rozhodčí: Stejskal. ŽK: 1:2. Diváci: 60. Hráč zápasu: Hötzel – Kastner.

Bezno – Akuma 4:2 (1:1)
Utkání slabé úrovně, oba týmy se předháněly ve výrobě nefotbalových akcí. Druhý poločas rozhodl pokutový kop, který byl nařízen v 50. minutě hry za ruku hostí. Hosté poté otevřeli hru a ještě dvakrát inkasovali.
Branky: 25. a 86. V. Novák, 50. Möbius, 78. Kolařík – 34. Valenta, 90. Bernat. Rozhodčí: Vrábel. ŽK: 2:3. Diváci: 55. Hráč zápasu: V. Novák – Valenta.

Kosmonosy – MSK B 2:5 (1:3)
Domácí se brzy ujali vedení, ale rovněž brzy vyklidili střed hřiště, hosté již do poločasu otočili vývoj utkání na 1:3. Rovněž druhý poločas vyzněl pro hostující tým, který tak zaslouženě zvítězil na hostujícím hřišti.
Branky: 6. a 75. Mašek – 23. a 55. Antoš, 29. Král, 34. Smetana, 88. Hofman. Rozhodčí: Šesták. ŽK: 4:2. Diváci: 60. Hráč zápasu: Fanta – Antoš.

Kropáčova Vrutice – Čejetice 1:1