Mladoboleslavský kouč Miroslav Koubek pochválil svůj tým za to, jak takticky utkání zvládl. „Pro nás je to velmi cenné vítězství proti silnému soupeři. Musím hráčům poděkovat za výkon, který měl hlavu a patu a obsahoval velké penzum práce. Museli jsme vítězství vydřít a vybojovat. Slavia sice měla optickou převahu, ale vše jsme měli takticky pod kontrolou. Skoro do ničeho jsme soupeře nepustili," uvedl Koubek na tiskové konferenci.

Těší ho, že Mladá Boleslav navzdory velké marodce dokázala z posledních tří kol vytěžit sedm bodů. „Věřil jsem, že jsme toho schopní. Máme velmi silný kádr do šířky a hráči, kteří třeba nemají tolik zkušeností, chytili šanci za pačesy. V téhle trošku nedobré době vytvořili semknutý tým a prokazují dobrý charakter," dodal Koubek.

Slávistický trenér Petr Rada si posteskl, že jeho svěřence opět připravila o body laciná branka. „Po standardce balon třikrát čtyřikrát poskakoval ve vápně, neobsazený hráč zakončil a skončilo to brankou. Vyrobili jsme stejnou chybu jako v předchozích zápasech a opět za to byli potrestaní. V prvních čtyřech zápasech měli soupeři osm šancí a dali sedm gólů a jednu tyč. Pracujeme na tom, ale stále se to objevuje," litoval.

Tým podle něj také prospal první poločas. „Po přestávce jsme chtěli zvýšit kvalitu, to se podařilo. Opticky jsme měli balon víc na svých kopačkách, ale až v závěru jsme měli šanci. Je to nepříjemné, chtěli jsme tady bodovat, ale musíme pracovat dál. Další zápas nás čeká už ve čtvrtek, uvidíme, jak hráči zareagují," dodal s výhledem na duel s Brnem.