III. TŘÍDA SK. A

Sporting MB – MSK B 2:6 (0:2)
V souboji nováčků III. třídy se na Astonce prosadil ten sestupivší z okresního přeboru. Loňský vítěz IV. třídy mu byl ještě v prvním poločase vyrovnaným soupeřem a dokonce mu zkraje druhé půle svitla po snížení naděje na bodový zisk.
Tu ale lépe hrající hosté v dalších minutách zápasu rozmetali na prach a zaslouženě zvítězili. Potvrdili tak v zápase roli favorita.
Branky: 51. Knespl, 89. Sedlák – 73. a 78. Zdobinský, 4. Pokorný, 37. Smetana, 60. Pánek, 70. Matouš. Rozhodčí: Žižka. ŽK: 0:0. Diváci: 50. Hráč zápasu: Knespl – Němec.

Doubrava – Jivina 1:0 (0:0)
Domácí hráli nepřesně a zdolat obranu a výborného brankáře hostů se jim povedlo až v závěru zápasu. Výhra, ač těsná, byla ale nakonec zasloužená, protože Doubrava byla po celý zápas aktivnějším týmem.
Branka: 80. Odcházel. Rozhodčí: Švarc. ŽK: 1:2. Diváci: 80. Hráč zápasu: Koťátko – Šimíček.

DBSK B – Bakov B 3:1 (1:1)
Domácím chybělo pět hráčů základní sestavy, a tak přišlo doplnění z řad dorostu. Mladíci se se svým úkolem popasovali na výbornou a byla z toho zasloužená výhra Bousova.
Branky: 11. Stejskal, 69. Šedivý, 83. Holub ml. – 9. ?. Rozhodčí: Stejskal. ŽK: 5:6. Diváci: 55.

Strašnov – Nová Ves 6:0 (1:0)
Jednoznačné vítězství domácích se zrodilo až ve druhém poločase, když ten první byl vyrovnaný a hostujícímu debaklu nic nenasvědčovalo.
Branky: Krejčík 3, J. Řehák, Müller, Mráček. Rozhodčí: Chrastina. ŽK: 2:4. Diváci: 60. Hráč zápasu: O. Brzák – Nagy.

Klášter – SKP MB 1:5
Obruby – Krnsko B 5:2

III. TŘÍDA SK. B

Bezno – Ledce 2:1 (0:0)
V Bezně se hrál pouze průměrný fotbal, z něhož nakonec více vytěžil domácí tým.
Branky: 74. a 87. O. Novák – 76. Blažek. Rozhodčí: Nejedlo. ŽK: 5:6. ČK: 68. Nečas (L). Diváci: 60.
Bezno: Stýskal – Koníček (76. Kameš), Parýzek, M. Kolovratník, Gruncl, O. Novák, Šišpela, Jeřábek, Podzimek (83. Honzátko), Kolařík, V. Novák (90. J. Kolovratník).
Ledce: Zachař – Dobruský (14. Mák), Kaňka, Nečas, Truhelka, Jak. Fuksa, Kamler (83. Koštíř), Smutný, Kvapil, Štěrba (50. Jan Fuksa), Blažek.

Zdětín – Horky B 2:1 (1:0)
Velice vyrovnaný zápas, kterému by spíše slušela remíza pro sebe urvali domácí. Hosté ale podali velmi solidní výkon, ale vyhořeli v proměňování šancí.
Branky: 36. Husák, 63. Maurer – 56. Jarolím. Rozhodčí: Šesták. ŽK: 2:0. Diváci: 100. Hráč zápasu: Bůžek – Jarolím.

Struhy – Kochánky 4:2 (1:1)
Domácí byli zvláště ve druhém poločase lepším týmem a jednoznačně zvítězili, přičemž si ještě dovolili zahodit pokutový kop.
Branky: 44. a 68. Volkman, 55. a 83. Pokorný – 18. Bambuch, 71. Korejza. Rozhodčí: Bezucha. ŽK: 3:3. Diváci: 60. Hráč zápasu: Volkman – Bambuch.

Nemyslovice – Skalsko 2:3
Žerčice – Jabkenice 3:2
Katusice – Chotětov 1:6