Dívčí fotbalový klub Mnichovo Hradiště se zúčastnil dvou mezinárodních mládežnických turnajů.

Nejprve v Brně, na mezinárodním turnaji do 15 let, se DFK umístil na konečném pátém místě z patnácti zúčastněných týmů, když si dokázal poradit nejprve ve skupině s týmy SK Malá Skála, Ivanka pri Dunaji, TJ Láb a jen prohra s domácím prvoligovým 1. FC Brno ho posunula v tabulce na konečné druhé místo. A tak Hradišťanky hrály ve vyřazovacích bojích o 4. – 6. místo s týmy Beck Mělník a Slovan Bratislava. Prvně jmenované soupeřky hráčky DFK porazily 3:0, ale ve druhém zápase podlehly Slovenkám 0:1 a umístily se tak na konečném pěkném 5. místě.

DFK MH: Kovrzková, Rejdová, Babáková, Heltová, Divišová, Zejbrdlichová, Košvancová, Dostálková, Němečková, Folprechtová.

Na další fotbalové galapředstavení pak DFK Mnichovo Hradiště vyrazil na mezinárodní sportovní festival do Vídně - World sports festival 08. Tam DFK hráčky čekaly zápasy v kategorii do 17 let.

V základní skupině si nejprve poradily s anglickým týmem Wavertree Liverpool 3:2, poté prohrály se Švýcarkami z Hochdorfu 0:4. Na třetí zápas s americkým týmem Quick steps se organizační chybou pořadatelů nedostavily včas, a tak byl zápas kontumován ve prospěch Američanek.
V posledním zápase skupiny mnichovohradišťské hráčky porazily i pozdější vítězky turnaje Ferencvaros Budapešť 2:0. Vinou kontumovaného zápasu však skončily v základní skupině až na 4. místě a místo finálových bojů je čekal pouze zápas o celkové 7. místo.

V něm si hladce poradily s dalším americkým týmem Liberty 4:0. Malou náplastí alespoň byla omluva organizátorů a několikaminutový potlesk při vyhlašování vítězů.

DFK MH ve Vídni: Kovrzková, Heltová, Folprechtová, Rejdová, Zejbrdlichová, Vávrová, Dostálková, Košvancová, Volavková, Chlastáková, Kosinová, Brogowská, Klampflová.