Slavia Jesenice - Sokol Kosořice 1:2 (1:1)

K hostujícímu celku se připojil dlouholetý hráč týmu Tomáš Poslt, který byl u první velké příležitosti. Po Antošově rohovém kopu se natlačil před obránce, ale branku zblízka minul. O minutu později poslal Darmoš přihrávku přes celé vápno Macháčovi. Jeho střelu však vyrazil brankář do bezpečí. Domácí tým poprvé zahrozil v 11. minutě Karglem. Po nahrávce Kratochvíla jen těsně minul cíl. O první gól se postaraly Kosořice. Poslt rozehrál po jesenickém ofsajdu na Kořínka, ten si tělem čistě odstavil obránce a přesnou střelou k levé tyči nedal Maškovi šanci. Dvojice domácích útočníků si palebnou situaci vytvořila i ve 25. minutě. Výsledek byl stejný. Karglova střela ale Bartoše nepřekvapila. Důvod k radosti měli hráči Jesenice až o čtyři minuty později. Po autovém vhazování se míč dostal k volnému Táčnerovi a pěknou střelu kapitána domácích zastavila síť kosořické branky. Obrat výsledku mohl dokonat o minutu později Kargl. Po úniku z levé strany ho však vychytal Bartoš.

Druhý poločas začal šancemi Trávníčka a Táčnera. V obou případech hostující gólmana zasahovat nemusel. Tyto nevyužité příležitosti musely hráče Jesenice zvlášť mrzet v 66. minutě. U pravé postranní čáry Kořínek doslova vyškolil dvojici protihráčů a odcentroval před branku. Zde číhající Macháč sice míč nezasáhl, ale za ním stojící Míchal se již nemýlil. Poté se hrálo hlavně na polovině Kosořic, které potřebovaly body jako sůl. Domácí měli náznak šance, ale stav se prozatím neměnil.

Otevřená jesenická obrana naopak vybízela k rychlým brejkům. V 90. minutě šli Darmoš s Briestenským sami na jediného obránce. Druhý jmenovaný prováhal okamžik k zakončení a obránce míč odkopl. Pojistku v podobě třetího gólu nedal ani Darmoš. Střelecký pokus pouze prosvištěl kolem šibenice.
Hrstka diváků viděla slabý fotbalový odvar. Výsledek je však pro Kosořice důležitější. Zvlášť, když hosté postrádali sedm hráčů.

Branky: 29. Táčner - 19. Kořínek, 66. Míchal . Rozhodčí: Železný - Novotný, Koleček. ŽK: 1:1. Diváků: 36.

Kosořice: Bartoš - Štecher, Poslt, Kučera, Hruška - Macháč (76. Briestenský), Antoš, Sabol, Míchal (90. Grus) - Kořínek, Darmoš.