Starší dorost: FK Ml. Boleslav – Viktoria Žižkov 12:0!!!

Branky:, Chramosta 3, Zeman 3, Kubát 3, Malík, Záblacký, Bořil.

Sestava MB: Stuchlý (46. Pokorný) - Hubač, Zbrožek, Pečínka, Olšák - Malík (46. Tomášek), Tvaroha (46. Dudka), Záblacký, Šorm - Chramosta (46. Zeman), Bořil (46. Kubát).

V přípravném fotbalovém utkání ligového staršího dorostu soupeř z Prahy začal hned v úvodu velmi pečlivě bránit a snažil se o rychlé brejkové situace. Domácím hráčům dělal největší problém protivítr, a tak do 20. minuty nebyli příliš k vidění.

Do první vážnější šance Chramosta a svůj střelecký instinkt zúročil v první branku. Následovala řada individuálních chyb na straně soupeře a po boleslavských pohledných akcích byl poločas 4:0. Chramosta zkompletoval hattrick.

Do druhého poločasu udělali domácí několik změn, ale na hře se to neprojevilo. Obranná čtveřice neměla moc práce, naopak se činili střelci a skóre začalo povážlivě narůstat. Další hattrick zkompletovali Kubát a Zeman.

Jaroslav Peřina, trenér dorostu FK Mladá Boleslav: „Poslední příprava dopadla tak, jak dopadla, mládenci si s chutí zastříleli. V celé zimní přípravě jsme od úvodu pracovali velmi tvrdě na rozvoji kondice, a to především herní formou, kterou jsme zpestřovali výběhy a běžkařským soustředěním. Největší práce nás však čekala a ještě čeká na poli silové připravennosti. Všichni hráči pracovali velmi poctivě a jsem se všemi spokojen. Doufám, že jsme dobře připraveni a přes těžký začátek soutěže, kdy jedeme na Slavii a do Olomouce, budeme předvádět kvalitní fotbal, a co nejrychleji se posuneme od pásma sestupu. Družstvo má svou kvalitu a mělo by to dokázat i v mistrovských zápasech.“