V utkání lídrů tabulky fotbalového okresního přeboru vyhrála bezpečně Dlouhá Lhota ve Struhách, i když byla v početním oslabení.

Řepov – Doubrava 1:2
Po vyrovnaném poločase se hosté prosadili ve druhé půli a odvezli tři body. Branka domácích: P. Vaněk. Rozhodčí: Tvaroh. Diváci: 60. Poločas: 1:1.

Kněžmost – Krnsko 2:2
Hosté vedli po prvním poločase 2:0, ale závěr patřil domácím, kteří vyrovnali v poslední desetiminutovce. Branky: Kobrle, Salák – Hotzel, Horna. Rozhodčí: Chládek. ŽK: 2:2. Diváci: 110. Poločas: 0:2.

Strašnov – Benátky B 1:1
V prvním poločase měli mírnou převahu domácí, ve druhé půli vyzněla hra pro hosty, kteří vyrovnali deset minut před koncem. Branky: Havelka – Mezera. Rozhodčí: Flanderka. ŽK: 2:1. Diváci: 60. Poločas: 1:0.

Klášter – Předměřice 2:0
Úvod sice patřil hostům, ale do vedení šli domácí. Ti od 30. minuty hráli přesilovku, ale v ní se trápili a další branku připsali až v 87. minutě. Branky: Jeleček, P. Abrahám. Rozhodčí: Hloucal. ŽK: 2:1. ČK: 30. Georgiev (P). Diváci: 30. Poločas: 1:0.

Pěčice – Akuma 4:0
Po prvním vyrovnaném poločase se domácí ve druhé půli rozstříleli a bezpečně zvítězili. Branky: Kamenický z penalty, Uhřík, Bílek, Mulač. Rozhodčí: M. Vlk. ŽK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 0:0.

Struhy – Dl. Lhota 0:4