Most – Ml. Boleslav 2:1

První poločas prvoligového střetnutí byl plný soubojů, ale branka nepadla. Hostům zatrnulo v 7. minutě, kdy Procházkova hlavička skončila na břevně.
Velkou příležitost dostat Most do vedení měl v 33. minutě Rilke, ale po ostrém centru Stožického šanci prováhal. Tlak domácích vyústil jen do standardních situací.
Na druhé straně střely Mendyho, Rajnocha a Kysely byly zablokovány a nezpůsobily žádné ohrožení.

Dvě minuty před koncem poločasu šanci Rajnocha s Mendym zažehnal domácí obránce Webster, vzápětí promarnil tutovku domácí Pešír, který si neporadil osamocen před Millerem.

Branky začaly padat až ve druhém poločase. Domácí šli do vedení v 63. minutě, kdy se ve skrumáži po nepovedeném odkopu Ševinského nejlépe orientoval Webster.

V 71. minutě domácí udeřili podruhé. Rilkeho vyraženou střelu bez potíží doklepl Pešír do prázdné branky.

Po druhém obdrženém gólu vsadila Boleslav vše na ofenzívu a obránce Ševinského vystřídal Táborský.

Hra na tři obránce však ke kýženému tlaku nevedla. Přesto se dokázal v 88. minutě prosadit Holub, který prostřelil Švengra přízemní střelou a snížil na rozdíl branky.

Domácí tak uhájili své první letošní vítězství, zatímco hosté letos poprvé prohráli.

Branky: 63. Webster, 71. Pešír – 88. Holub. Rozhodčí: Jílek. ŽK: Trubila, Rilke, Gedeon, Stožický – Hrdlička, Rolko, Rajnoch. Diváci: 3278. Poločas: 0:0.

Ml. Boleslav: Miller – Ševinský (74. Táborský), Rolko, Kopic, Kalina – Kysela, Rajnoch, Hrdlička, Vaněček (55. Holub) – Mendy, Řezníček (46. Mašek).