Poděbrady – Kosořice 1:0

Domácí v roli papírového favorita v utkání fotbalové I. A třídy zahrozili již v deváté minutě. Po hlavičce Brtka vytěsnil gólman míč na rohový kop. O minutu později přišla vyloženější šance. Hostům se nepodařilo vystavit Fořta do ofsajdu, ale ten naštěstí akci zbrzdil a brankář si s jeho střelou poradil.

Hráči Kosořic se do zakončení dostali po čtvrthodině hry. Po Bašusově přihrávce mířil nepřesně Boháček. Poděbrady mohly otevřít skóre v 19. minutě, kdy akci, zavánějící ofsajdem, musel vyřešit až gólman. Za domácí se neprosadil ani Billý, jehož standardní situace zpoza vápna skončila těsně nad.
V závěru prvního dějství se do zakončení dostaly také Kosořice. Boháčkova hlavička skončila za brankou a Sabolova střela postrádala přesnost.

Druhý poločas odstartovala pěkná Darmošova střela, se kterou měl Hospodka nemalé problémy. V 56. minutě svedl Kořínek nelehký souboj s poděbradskými obránci, z čehož těžil Kučera. Jeho ránu však zastavil vyběhnuvší brankář.

Domácí sice byli častěji na polovině Kosořic, ale většina akcí končila špatnou finální fází. To bohužel neplatilo v 68. minutě. Sabol na polovině hřiště přišel o míč a pronikajícího hráče, dle rozhodnutí hlavního arbitra, zastavil nedovoleně Štecher. K pokutovému kopu se postavil Billý a s přehledem rozvlnil síť.
V 74. minutě domácí Kasák přihrával před branku. Nebezpečí odvrátil na poslední chvíli Poslt. Hráči Kosořic se v závěru na větší příležitost už nevzchopili. Nutno dodat, že druhý tým tabulky se na výhru značně nadřel.

Branky: 68. Billý z penalty. Rozhodčí: Schořovský. ŽK: 2:1. ČK: 68. Štecher (K). Diváci: 138. Poločas: 0:0.

Kosořice: Bartoš - Bašus, Poslt, Boháček, Štecher - Kučera, Antoš, Sabol, Míchal (55. Zikmunda) - Kořínek, Darmoš (64. Macháč).