FK Mladá Boleslav B - Pěnčín/Turnov 4:0

Namísto původně zamýšleného sehrání střetnutí na trávě v Doubravě se muselo pro nepřízeň počasí hrát na umělé trávě Městského stadionu v Mladé Boleslavi. Trenér Boleslavi Stanner postrádal zraněné či nemocné Schuberta, Kalíška a Fabiána. Naopak na hřiště se vrátili po zranění Kučera a Pára.

Nesoustředěnost hostů, kteří měli komplikovaný příjezd kvůli dopravní zácpě, potrestali domácí třemi góly v rozpětí čtyř minut. Dvě branky dal Mašek a jednu Dittrich.

Po změně stran padl už jen jeden gól. V 60. minutě našel Vajgl kolmicí rozběhnutého Dittricha a ten po blafáku brankáři uzavřel skóre zápasu.

Domácí kontrolovali celý průběh zápasu a hosté se na dostřel Ehrenbergerovy branky dostávali sporadicky.

Branky: 8. a 10. Mašek, 9. a 60. Dittrich. Rozhodčí: Hlaváč. Diváků: 20. Poločas: 3:0.

Ml. Boleslav: Ehrenberger - Brezinský (30. Pára), Vizingr, Mrvík, Horák - Dittrich, Svoboda (46. Kučera), Vajgl, M. Sedláček - Mašek, Humaj (46. Dytrt). Trenér Karel Stanner.