Struhy – Dl. Lhota 0:4

Souboj lídrů okresního fotbalového přeboru Mladoboleslavska vyzněl jasně pro Lhotu, vedoucí tým soutěže. A to i přesto, že dohrávala bez vyloučeného Pavla Jansíka, který dostal červenou kartu za oplácení po odpískání, navíc jí chyběli dva hráči základní sestavy – Karban a Sedlák, pykající za žluté karty.
Hostující tým měl zřetelnou převahu, kterou dokázal vyjádřit v prvním poločase dvěma góly do 37. minuty.

Do druhého poločasu nastoupily Struhy proti početně oslabenému celku hostů se zřetelnou snahou o změnu výsledku. Jenže hosté taktickou hrou drželi Struhy na uzdě a sami v závěrečné pětiminutovce dokázali vstřelit ještě dvě branky.

Z domácích hráčů byl nejnebezpečnější pro branku Pokorného Volkman, ale ani on na něho nevyzrál.

Trenér Dlouhé Lhoty Marek Hůlka: „Byl to velice důlěžitý zápas, ale zvládli jsme ho nakonec bez potíží. Domácí mě trochu zklamali, protože jsem od nich čekal, že budou na domácí půdě více zlobit. Jsem rozezlen na našeho kapitána Jansíka, který se nechal zbytečně vyloučit. Jinak musím pochválit naše mužstvo za kolektivní výkon. Věřím, že osmibodový náskok neprohospodaříme a že se v příští sezoně bude v Dlouhé Lhotě hrát I. B třída.“

Branky: 36. a 90. Limr, 10. P. Jansík, 88. Zelba. Rozhodčí: Smolka. ŽK: 3:2, ČK: 37. Pavel Jansík (DL). Diváci: 130. Poločas: 0:2.

Struhy: Matyásko – Strejček (81. Obrázek), Vágner, Cerha, Pýcha – Nouzák (55. Volný), Szabo, Čmugr, Náhlovský – Konopka, Volkman.

Dlouhá Lhota: Pokorný – Javůrek, Šolc, O. Zdobinský, L. Zdobinský (69. M. Novák) – Kunst, Zelba, Novotný, Limr – P. Jansík, Bejr (86. Jenč).