Svými hlasy o jeho primátu rozhodli čtenáři Boleslavského deníku, kteří do redakce doručili stovky hlasovacích kuponů. Na rozdíl od jiných anket probíhalo tentokrát hlasování výhradně pomocí originálních novinových kuponů.

Cílem ankety není najít nejlepšího hráče působícího na Mladoboleslavsku, což ani objektivně nelze zjistit, nýbrž najít toho, kdo má nejen fotbalové kvality, ale umí diváky i bavit. Šestnáctku nominovaných pak vybrala sportovní redakce Boleslavského deníku.

Hlasování probíhalo déle jak měsíc s uzávěrkou k poslednímu březnu. Nejvíce hlasů dostal právě zmiňovaný útočník Dlouhé Lhoty Marek Limr, na druhém místě se umístil další ofenzivní hráč okresního přeboru – Michal Rusiňák z Chotětova, pomyslnou bronzovou medaili si mezi sebe rozdělí záložníci Miroslav Hubač z Pěčic a Zdeněk Bělík z Rejšic, kteří získali naprosto shodný počet hlasů.

FK Mladá Boleslav - FK Jablonec.
Na jaře jako první přibrzdili Jablonec, ale chtěli víc

Nyní už je plaketa pro nového vládce okresu ve výrobě, během některého z domácích jarních zápasů Dlouhé Lhoty dojde k jejímu předání. Následně se budete moci také těšit na rozhovor s čerstvě korunovaným králem.

Šestatřicetiletá ikona Dlouhé Lhoty začínala s fotbalem v mládeži FK Mladá Boleslav, přes domovskou Lhotu pak ještě zkoušel štěstí na angažmá v Přední Kopanině, aby se přes Dobrovici usadil na rodné hroudě. S místním FK pak prošel v poslední dekádě cestu vzhůru až na vrchol krajských soutěží, ale také pád, který se aktuálně zastavil uprostřed tabulky okresního přeboru. Kromě hraní za klub svého srdce se navíc podílí i funkcionářsky na jeho chodu.

Koruna pro krále fotbalistů okresu je tak rozhodně pro tento rok ve správných rukách!

Fotbalista okresu
1. Marek Limr
2. Michal Rusiňák
3. Miroslav Hubač
-. Zdeněk Bělík
5. Tomáš Prskavec
6. Jan Boček
7. Michal Šimáček
8. Petr Mařan
9. David Miškovský
10. Jaroslav Kamenický
11. Pavel Kubeček
12. Milan Karásek
13. Jakub Maryška
14. Josef Nedošetko
15. Josef Železný
16. Stanislav Nedvěd

Jak slunečné, tak deštivé počasí provázelo první výlet obnoveného Klubu českých turistů z Mnichova Hradiště.
OBRAZEM: Turisté z Mnichova Hradiště vyrazili na první výlet