V týmové výpravě bude jedenadvacet členů hráčského kádru, trenéři, servisní tým mužstva a představitelé klubového vedení. Fotbalisté v pozdním úterním odpoledni od 17 hodin absolvují trénink na mladoboleslavském hřišti, poté odjedou autobusem společně do Prahy. Z pražského mezinárodního letiště Václava Havla fotbalová výprava FK Mladá Boleslav odletí v úterý 30. července před večerní desátou hodinou a cestou na východ stráví téměř šest hodin v letadle. Plánovaný dolet do jihokazašského Šymkentu je v 7:30 hodin tamního času. Z letiště se tým autobusem přepraví do hotelu v centru města, nedaleko místního fotbalového hřiště. Na hotelu se také uskuteční předzápasová tisková konference v 18:30 hodin tamního, čili ve 14:30 hodin středoevropského času.

Oficiální předzápasový trénink na šymkentském Kazhimukan Munaitpasov Stadium s ochozy pro 20 000 diváků mají mladoboleslavští fotbalisté naplánovaný na tamní osmou hodinu večerní.

Odvetné utkání druhého předkola se hraje ve čtvrtek 1. srpna 2019 od 20 hodin tamního času, to znamená od 16 hodin středoevropského času. Bezprostředně po utkání se fotbalová výprava FK Mladá Boleslav vrátí letecky domů s plánovaným příletem do Prahy kolem páteční čtvrté hodiny ranní.