Poslední fotbalový halový turnaj mládeže za pořadatelství FK Mladá Boleslav se uskutečnil v hale Bios v Mnichově Hradišti.
Zúčastnilo se ho deset družstev mladých fotbalistů, ročníku narození 2002. A bylo se na co dívat!

Navíc diváci z řad rodičů vytvořili hráčům fantastické prostředí a výkony některých jednotlivců dávaly tušit velký talent.

Zasloužené vítězství si odvezla Slavia Praha, která ve finále porazila Děčín, třetí skončil FK Mladá Boleslav I. Druhé družstvo FK Mladá Boleslav se umístilo deváté. Překvapením byo úspěšné vystoupení Sedmihorek, které nakonec skončily čtvrté.

Poslední místo patřilo Benátkám, pro které byl turnaj nad jejich síly, ale konfrontace s pokročilejšími týmy jim přinesla velkou zkušenost.
Přihlášená družstva byla rozdělena do dvou skupin a podle umístění v nich se hrálo o konečné pořadí.

Pořadí ve skupinách – A: 1. Forward One Děčín, 2. FK Ml. Boleslav I, 3. Sparta Praha, 4. Slovan Liberec, 5. Karbo Benátky.

Skupina B: 1. Slavia Praha, 2. FK Sedmihorky, 3. Ravel Ústí, 4. FK Jablonec, 5. FK Ml. Boleslav II.

Včechna družstva si za své umístění odnesla diplomy, věcné ceny a první tři nejlepší družstva i poháry. Odměněni byli i nejlepší jednotlivci.
Nejlepším hráčem se stal Martin Suchomel ze Sparty, králem střelců Stanislav Kočka z Děčína a nejlepším brankářem Hrubý z FK Mladá Boleslav I.