Turnaj je určen pro kategorii žáků narozených po 1.1.1992 a pro kategorii mini žáků narozených po 1. 1. 1996. „Fotbal je pro každého správného kluka nejlepší sport,“ míní prezident FK Mladá Boleslav Josef Dufek, který žákovský Umbro Cup inicioval a je jeho hlavním garantem.

Všechna turnajová utkání se uskuteční na přírodních travnatých plochách v areálu Městského stadionu v Mladé Boleslavi. Jenom v případě opravdu mimořádného množství přihlášených družstev se využijí i dalších travnaté plochy v Mladé Boleslavi (například u 8. základní školy a na Astonce), kde mládežnické týmy pravidelně hrají mistrovská utkání fotbalových soutěží.

V době konání Umbro Cupu bude na Městském stadionu připravená autogramiáda populárních hráčů prvoligového týmu FK Mladá Boleslav.

Družstva, která se probojují do finále, získají kompletní sady dresů, ve kterých finálové střetnutí odehrají a potom si je odvezou domů. Dostanou také dvacet volných vstupenek na nejbližší utkání Gambrinus ligy FK Mladá Boleslav – FC Baník Ostrava. Vítězové turnaje získají pohár.

Účast na turnaji je bez placení startovného. Přihlášky zasílejte na adresu FK Mladá Boleslav, U stadionu 1118, Mladá Boleslav 293 01, k rukám Františka Žmoly nejpozději do 23. dubna 2007. Organizátoři turnaje jsou František Žmola, telefonní číslo 777 109 918 a email: zmola.f@seznam.cz, a Jiří Hlaváč, telefonní číslo 724 689 042 a email: hlavac.ref@seznam.cz