Žákovská fotbalová reprezentace Mladoboleslavského fotbalové svazu, ročníku narození 1994 a 1996, se vrátila z mezinárodního turnaje 7. ročníku Alsaského poháru v německém Kehlu s velkou slávou.

V konkurenci fotbalových benjamínků Albánie, Francie, Německa, Švýcarska, Velké Británie a ČR přivezla třetí místo v mladších a prvenství ve starších žácích.

Nejmladší reprezentanti MFS (žáci narození 1996) vybojovali ve své věkové kategorii U11 vynikající třetí místo Umístění je o to cennější, že hráči jsou v jednom družstvu teprve krátce.

Senzací se stal boleslavský fotbalový výběr hráčů, narozených v roce 1994. Ten zvítězil v kategorii U13, když v průběhu turnaje ani jednou neinkasoval a ve finále penaltovým rozstřelem 5:0 ve svůj prospěch se radoval z prvního místa. Prvním gratulentem k úspěchu byl přímo na hřišti předseda Mladoboleslavského fotbalového svazu Miroslav Vaněk.

Při slavnostním vyhlášení výsledků této kategorie získal boleslavský výběr navíc cenu Fair play. Králem střelců turnaje byl vyhlášen Břetislav Tvrzník z Mnichovohradišťského SK, který se v průběhu turnaje trefil čtrnáckrát. Vynikající výkon na turnaji podal i brankář Jan Vesecký, který uchránil čisté konto.

Na úspěchu se podíleli i členové realizačního týmu Josef Houška, Petr Pazour, Pavel Zvoníček, Jaroslav Souček a Michal Havlík. Lucie Orolínová se postarala o bezproblémové dorozumívání, poděkování zasloužíi Středočeský krajský úřad v čele s hejtmanem Petrem Bendlem za podporu účasti na tomto turnaji. Pohodlnou dopravu zajistili řidiči Transvazu.