Sparťanská juniorka má letos podobně kvalitní hráčský kádr jako v předchozím soutěžním ročníku, kdy hrála v popředí ČFL. Přestože boleslavská juniorka hrála do posledního kola o záchranu, tak s mladými sparťany měla ze dvou střetnutí skoro vyrovnanou bilanci (0:0, 1:2). Bez šancí na body není ani tentokrát, i když se soupeř pyšní aktuálně nejlepší ofenzivou se třinácti nastřílenými góly.

Junioři Mladé Boleslavi jsou v třetiligové tabulce devátí se šesti body a téměř vyrovnaným skóre 4:5.

Ze čtyř předchozích utkání dvě domácí vyhráli (Letohrad 1:0, Vlašim 2:0) a dvě venkovní prohráli (Sezimovo Ústí 0:2, Plzeň B 1:3).

V domácím prostředí boleslavské Astonky ještě neztratili bod a nedostali gól. Když tuto zvyklost letošního léta dodrží, bodově se na sparťany dotáhnou.
Junioři Sparty Praha jsou v ČFL druzí. Ze čtyř dosavadních utkání tři vyhráli a jedno prohráli.

V úvodním kole vyhráli v Kolíně 1:0 a ve třetím zápase prohráli v Karlových Varech 2:3. Na domácím hřišti rozdrtili Blšany 7:0 a těsně přehráli Náchod-Deštné 3:2.

Při devítibodovém zisku má Sparta Praha B vysoce aktivní skóre 13:5. Jiný tým v letošních čtyřech mistrovských kolech tolik gólů nenastřílel. Kanonýrem sparťanské juniorky je Fikejz, který dal už pět gólů a proti Blšanům dosáhl hattricku.

Nebezpečným střelcem je také Nádeníček se třemi trefami. Dva góly vstřelil Krob, po jednom Bíro, Rada a Zeman.

Boleslavská juniorka chce i proti mírnému favoritu doma bodově uspět.