Domácí nastoupili i se Štěpánem, který dostal za své předchozí vyloučení podmínečný trest a špílmachr Navrátil se představil na místě předstopera. Hosté byli v úvodu střetnutí aktivnější, ale po obdržené brance se jejich elán vytratil. Čejetice šli do vedení brankou Železného, kterému adresoval přesnou přihrávku Blažek. Největší šance hostů vznikla po kombinaci Keszega s Hybnerem, ale brankář Krejčík byl na místě.

Hru hostů ve druhém poločase oživil střídající Knespl. Ten se několikrát dostal do dobrých příležitostí, ale chybělo mu přesné zakončení.
Pojistku výsledku dal Dudka, kterého uvolnil přesným pasem Navrátil. Pak byly šance na obou stranách, hra se přiostřila, ale branka již nepadla.

Branky: 18. Železný, 50. Dudka. Rozhodčí: Šťastný. ŽK: 2:2. Diváků: 80. Poločas: 1:0.
Kosmonosy: Picek – Bernard, Tůma, Michalec, Javůrek – Kalužák, Hýbner (54. Janák), Keszeg, Hlaváč – Karásek, Došlý (46. Knespl). Trenér Karel Tichý.
Čejetice: Krejčík – Petr Ulman, Štěpán (84. Pavel Ulman), Navrátil, Nekola – Brož (78. Čtyřoký), Blažek, Kadlec, Průcha (53. Kůtek) – Železný, Dudka. Trenér Pavel Dobeš