V prvním ligovém duelu na podzim 2004 na boleslavském trávníku nepadl žádný gól a v odvetě na jaře 2005 na teplický vedoucí gól Krmaše z 60. minuty odpověděl v nastaveném čase tehdejší benjamínek boleslavské sestavy Brunclík parádní trefou k tyči a vyrovnal na konečných 1:1. „Dobře si na to utkání pamatuji i na ten gól, protože byl můj první ligový,“ poznamenal David Brunclík. Jeho osobní pozvánku na nedělní utkání si můžete poslechnout ve video sekci Bolka TV na klubovém webu www.fkmb.cz .


Zatím poslední utkání s Teplicemi hrané v Mladé Boleslavi v září 2005 rozhodl dvěma góly zkušený Verbíř. Tehdejší teplický gólman Poštulka chytil šance Brunclíka, Čápa i Švejdíka, Kulič trefil břevno a teplickou branku těsně minuli Pecka dorážkou z malého vápna, Rychlík z trestného kopu a Holub z voleje. Prohra 0:2 od Teplic tehdy hodně bolela.


Další dvě utkání, na jaře i na podzim loňského roku, se hrála v Teplicích. Na jaře střetnutí skončilo nerozhodně 1:1, na podzim se zase radovaly Teplice z výhry o dva góly, které Kučerovi dali Stožický a Fenin. Na druhé straně sudí Jílek neuznal boleslavskému Abrahamovi gól.