Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbal z víkendu 1. a 2. května

Střední Čechy - Ani první květnový víkend nemohl být bez fotbalu. Ten dokonce přinesl i řadu zajímavých výsledků jako třeba porážku Kolína v Berouně nebo debakl Poříčí n. S. doma od Slavie Jesenice.

2.5.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Bedřich Klíma

ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA

25. kolo: Sokol Ovčíry – Liberec B 2:0 (1:0), Motorlet – Hlavice 0:3, Karlovy Vary – Písek 1:2, Loko Vltavín – Česká Lípa 1:1, FK Králův Dvůr – Sezimovo Ústí 1:0 (0:0), Varnsdorf – Slavia Praha B 1:1, Žižkov B – Č. Budějovice B 4:0, Vyšehrad – Plzeň B 3:0, Jablonec B – FK Mladá Boleslav B 0:2.

1. Sezimovo Ústí 26 13 7 6 41:26 46
2. Ovčáry 26 12 10 4 31:17 46
3. Varnsdorf 26 12 5 9 40:31 41
4. Písek 26 11 8 7 37:37 41
5. Králův Dvůr 26 10 9 7 37:36 39
6. Hlavice 26 10 7 9 35:29 37
7. Loko Vltavín 26 10 7 9 24:27 37
8. Ml. Boleslav B 26 10 6 10 33:35 36
9. Česká Lípa 26 8 10 8 36:34 34
10. Karlovy Vary 26 8 10 8 39:40 34
11. Liberec B 26 9 7 10 28:33 34
12. Slavia Praha B 26 9 6 11 35:29 33
13. Plzeň B 26 9 6 11 32:35 33
14. Č. Budějovice 26 9 6 11 35:42 33
15. Jablonec B 26 9 5 12 33:30 32
16. Žižkov B 26 8 8 10 34:37 32
17. Vyšehrad 26 8 4 14 28:36 28
18. Motorlet 26 6 5 15 26:50 23

DIVIZE

Skupina A
23. kolo:
Bohemians B – Kunice 1:3, Příbram B – Hořovicko 4:0, Řevnice – Tachov 1:1, Votice – Strakonice 2:1, Dukla Praha B – Benešov 2:2, Meteor – Roudné 3:0, Tábor – Třeboň 2:1, Domažlice – Doubravka 2:2.

1. Příbram B 23 16 4 3 47:21 52
2. Kunice 23 15 6 2 38:10 51
3. Votice 23 11 5 7 38:23 38
4. Meteor Praha 23 10 5 8 38:34 35
5. Tábor 23 10 4 9 28:31 34
6. Strakonice 23 9 5 9 27:30 32
7. Řevnice 23 9 4 10 39:38 31
8. Bohemians B 23 9 4 10 33:32 31
9. Doubravka 23 8 6 9 39:38 30
10. Třeboň 23 8 5 10 33:38 29
11. Benešov 23 8 5 10 27:35 29
12. Domažlice 23 8 4 11 36:39 28
13. Dukla Praha B 23 6 7 10 29:44 25
14. Hořovicko 23 7 3 13 31:47 24
15. Roudné 23 5 7 11 22:37 22
16. Tachov 23 5 6 12 34:42 21

Skupina B
23. kolo:
Kladno B – Sokolov 1:0 (1:0), Čelákovice – Admira 2:3 (1:2), Jirny – Chomutov 1:1 (1:0), Rakovník – Vilémov 0:1 (0:0), Brozany – Český Brod 2:1 (1:0), Litvínov – Chodov 3:2, Př. Kopanina – Teplice B 2:2, Děčín – Most B 2:0.

1. Jirny 23 19 2 2 63:15 59
2. Chomutov 23 15 4 4 39:21 49
3. Brozany 23 14 4 5 46:21 46
4. Admira Praha 23 13 2 8 45:30 41
5. Teplice B 23 12 3 8 49:30 39
6. Český Brod 23 12 2 9 34:39 38
7. Litvínov 23 11 3 9 41:41 36
8. Př. Kopaninina 23 9 6 8 32:33 33
9. Děčín 23 8 5 10 31:43 28
10. Most B 23 9 1 13 24:40 28
11. Kladno B 23 8 3 12 30:29 27
12. Vilémov 23 8 3 12 28:44 27
13. Čelákovice 23 7 5 11 25:40 26
14. Sokolov B 23 5 8 10 30:38 23
15. Chodov 23 2 6 15 18:44 12
16. Rakovník 23 2 3 18 21:48 9

Skupina C
23. kolo:
Dobrovice – Pardubice 0:1 (0:0), Hr. Králové B – Velim 4:1 (1:0), Letohrad – Ústí n. O. 2:3, N.Paka – Č. Dub 3:3, Chrudim – Pěnčín/Turnov 3:1, Náchod/ Deštné – H. Měcholupy 4:1, Dvůr Králové – Převýšov 0:2, N. Bydžov – Živanice 1:3.

1. Pardubice 23 18 3 2 51:13 57
2. H. Měcholupy 23 13 4 6 33:26 43
3. Chrudim 23 12 2 9 37:32 38
4. Ústí n. O. 23 10 6 7 33:29 36
5. Letohrad 23 10 6 7 28:28 36
6. Nová Paka 23 10 5 8 29:29 35
7. Nový Bydžov 23 11 1 11 36:34 34
8. Dvůr Králové 23 10 4 9 33:30 34
9. Velim 23 10 3 10 29:30 33
10. Hr. Králové 23 9 5 9 34:24 32
11. Náchod/Dešt 23 9 3 11 29:33 30
12. Živanice 23 9 3 11 34:38 30
13. Pěnčín/Turnov 23 9 1 13 27:36 28
14. Český Dub 23 8 2 13 23:39 26
15. Převýšov 23 7 2 14 27:42 23
16. Dobrovice 23 2 4 17 22:42 10

KRAJSKÝ PŘEBOR

23. kolo: TJ Litol – Polaban Nymburk 5:1 (3:0), AFK Sokol Semice – FC Karbo Benátky n. J. 2:4 (1:3), So Nové Strašecí – SK Brandýs /Boleslav n. L. 4:4 (3:1), Č. l. Union Beroun – FK Kolín 1:0 (1:0), FC Graffin Vlašim – Sokol Libiš 2:1, Sokol Zápy – FK Neratovice /Byškovice 2:1 (1:1), Ligmet Milín – SK Úvaly 0:1 (0:1), TJ Polepy – Tatran -Sedlčany 5:1 (3:1).

1. FK Kolín 22 15 5 2 55:19 50
2. Vlašim B 22 13 6 3 60:23 45
3. Polepy 22 11 4 7 55:37 37
4. Úvaly 22 11 4 7 44:28 37
5. Zápy 22 11 4 7 38:22 37
6. Beroun 22 11 2 9 36:31 35
7. Litol 22 10 4 8 46:37 34
8. Libiš 22 10 4 8 45:41 34
9. Benátky n. J. 22 8 7 7 32:34 31
10. Semice 22 7 8 7 32:39 29
11. Brandýs/Boles. 22 8 4 10 41:43 28
12. Novvé Strašecí 22 8 4 10 32:34 28
13. Neratovice 22 7 7 8 21:30 28
14. Nymburk 22 6 4 12 28:48 22
15. Milín 22 3 2 17 20:68 11
16. Sedlčany 22 2 1 19 22:73 7

I. A TŘÍDA

Skupina A
23. kolo:
So Vraný – Tatran Rakovník 2:1 (1:0), Dynamo Nelahozeves – AFK Loděnice 2:2 (0:2), FK Nový Knín – FK Hořovicko B 6:1 (3:1), SK Hvozdnice – TJ Tuchlovice 1:2 (0:1), Slovan Hradištko – SK Černolice 2:1 (1:0), Pšovka Mělník – Spartak Příbram 0:0, Čechie Velká Dobrá – So Nová Ves p. Pl. 2:3 (0:1), TJ Štěchovice – So Lhota 4:0 (4:0).

1. Tn Rakovník 22 13 4 5 47:29 43
2. Štěchovice 22 13 4 5 46:30 43
3. Hradištko 22 13 2 7 53:30 41
4. Sp. Příbram 22 11 6 5 43:22 39
5. Nová Ves p. Pl. 22 12 2 8 39:31 38
6. Tuchlovice 22 9 6 7 32:26 33
7. Černolice 22 9 6 7 40:35 33
8. Hvozdnice 22 8 8 6 50:37 32
9. Pš. Mělník 22 9 5 8 50:43 32
10. Nový Knín 22 9 3 10 34:34 30
11. Vraný 22 8 5 9 39:41 29
12. Lhota 22 7 5 10 34:42 26
13. Nelahozeves 22 6 6 10 34:38 24
14. Velká Dobrá 22 5 6 11 31:51 21
15. Loděnice 22 4 4 14 28:63 16
16. Hořovicko B 22 3 2 17 24:72 11

Skupina B
23. kolo:
SK Bakov n. J. – Červené Pečky 2:1 (2:1), Rožďalovice – Mnichovohradištský SK 2:3 (1:3), TJ Kouřim – SK Brandýs/Boleslav B 0:1 (0:1), Sparta Kutná Hora – Bohemia Poděbrady 3:1 (2:0), Zenit Čáslav B – Uhlířské Janovice 1:1 (0:0), Zásmuky – Rejšice 1:0 (0:0), Pyšely – Jílové 4:1 (0:1), Zeleneč – Týnec n. S. 2:1 (2:1).

1. Čáslav B 22 15 5 2 48:16 50
2. Kutná Hora 22 14 3 5 48:29 45
3. Pyšely 22 11 6 5 47:20 39
4. Zásmuky 22 11 3 8 40:30 36
5. Mn. Hradiště 22 9 7 6 33:27 34
6. Jílové 22 10 4 8 38:35 34
7. Zeleneč 22 9 4 9 40:41 31
8. Červené Pečky 22 9 3 10 31:45 30
9. Kouřim 22 8 5 9 40:32 29
10. Uhl. Janovice 22 7 7 8 31:33 28
11. Poděbrady 22 8 3 11 34:40 27
12. Bakov n. J 22 7 6 9 30:40 27
13. Brandýs/Bol. B 22 8 2 12 42:47 26
14. Rejšice 22 7 2 13 25:41 23
15. Týnec n. S. 22 6 4 12 27:46 22
16. Rožďalovice 22 4 2 16 17:49 14

I. B TŘÍDA

Skupina A
19. kolo:
Dobřichovice – Praskolesy 1:0, Senomaty – Mutějovice 4:2, Lety – Jesenice 1:0, Doksy – Braškov 3:0, Městečko – Žebrák 2:2, Lužná – Zdice 3:4, Kněževes – Kr. Dvůr B 1:4.

1. Dobřichovice 19 16 3 0 56:15 51
2. Doksy 19 11 6 2 45:16 39
3. Žebrák 19 10 5 4 41:26 35
4. Braškov 19 11 1 7 46:32 34
5. Lety 19 9 3 7 46:41 30
6. Senomaty 19 9 2 8 41:38 29
7. Zdice 19 9 2 8 23:29 29
8. Kr. Dvůr B 19 8 3 8 48:36 27
9. Městečko 19 6 5 8 36:36 23
10. Mutějovice 19 6 2 11 27:39 20
11. Praskolesy 19 6 1 12 27:48 19
12. Lužná 19 4 3 12 23:44 15
13. FC Jesenice 19 4 3 12 25:47 15
14. Kněževes 19 4 1 14 18:55 13

Skupina B
19. kolo:
Tišice – Řepín 1:2 (1:2), Jeneč – Lidice 1:2 (1:1), Lužec – soká 4:0 (2:0), Velvary – aný 3:2 (1:1), Záryby – Hostouň 2:0 (2:0), Brandýsek – Tuchoměřice 0:2 (0:1), Klecany – Veltrusy 3:0 (3:0).

1. Klecany 19 12 5 2 46:12 41
2. Slaný 19 10 4 5 49:23 34
3. Lidice 19 10 4 5 38:36 34
4. Řepín 19 11 0 8 41:42 33
5. Jeneč 19 8 4 7 38:28 28
6. Hostouň 19 8 4 7 41:35 28
7. Velvary 19 8 3 8 36:37 27
8. Vysoká 19 9 0 10 33:41 27
9. Lužec 19 8 2 9 37:35 26
10. Tišice 19 8 2 9 23:29 26
11. Záryby 19 6 7 6 27:28 25
12. Tuchoměřice 19 6 3 10 28:41 21
13. Brandýsek 19 4 3 12 15:37 15
14. Veltrusy 19 4 1 14 18:46 13

Skupina C
19. kolo:
Luštěnice – Lysá n. L. 1:1, Sokoleč – Ostrá 0:0, D. Bousov – Běla p. B. 1:1, Milovice – Kosořice 1:2, Nymburk B – Kosmonosy 2:0, Krnsko – Sadská 2:1, Dl. Lhota – Bezno 1:1.

1. Sokoleč 19 14 3 2 56:22 45
2. Milovice 19 11 4 4 36:25 37
3. Nymburk B 19 10 5 4 31:26 35
4. Ostrá 19 9 5 5 42:29 32
5. Běla p. B. 19 9 2 8 37:35 29
6. Dol. Bousov 19 8 4 7 39:28 28
7. Sadská 19 8 2 9 35:41 26
8. Lysá n. L. 19 6 4 9 33:36 22
9. Luštěnice 19 5 6 8 34:39 21
10. Dl. Lhota 19 5 6 8 29:39 21
11. Bezno 19 6 3 10 28:39 21
12. Kosmonosy 19 6 2 11 22:35 20
13. Krnsko 19 5 4 10 24:37 19
14. Kosořice 19 6 0 13 30:45 18

Skupina D
19. kolo:
Kondrac – Tupadly 2:1 (0:0), Velim B – Louňovice 0:1 (0:0), Pečky – Teplýšovice 0:0 (0:0), Říčany – Tuchoraz 2:3 (2:1), Zbraslavice – Radim 2:1 (0:1), Libodřice – Chocerady 1:1 (1:0), B. Podolí – Trh. Štěpánov 4:2 (2:2).

1. Louňovice 19 16 2 1 49:14 50
2. Kondrac 19 11 5 3 32:17 38
3. Teplýšovice 19 10 4 5 38:24 34
4. Radim 19 10 3 6 34:18 33
5. Libodřice 19 10 2 7 36:24 32
6. Velim B 19 9 3 7 31:18 30
7. Tuchoraz 19 10 0 9 30:37 30
8. B. Podolí 19 8 3 8 33:31 27
9. Tupadly 19 6 2 11 26:37 20
10. Pečky 19 6 2 11 24:38 20
11. Zbraslavice 19 5 4 10 30:37 19
12. Říčany 19 5 3 11 24:35 18
13. Chocerady 19 4 5 10 20:45 17
14. Trh. Štěpánov 19 2 4 13 13:45 10

Skupina E
19. kolo:
Maršovice – Nečín 6:1 (2:1), Mníšek – Kostelec 1:2 (0:2), Nespeky – Hostomice 2:3 (1:1), Březnice – Dobříš 4:2 (1:1), Podlesí – Sedlec/Prčice 1:3 (1:1), Poříčí – Jesenice 1:4 (0:3), Měchenice – Petrovice 2:7 (1:5).
1. Petrovice 19 13 3 3 51:23 42
2. Kostelec u Kř 19 12 4 3 56:24 40
3. Poříčí n. S. 19 13 1 5 51:26 40
4. Sl. Jesenice 19 12 4 3 44:26 40
5. Sedlec/Prčice 19 8 5 6 35:33 29
6. Březnice 19 8 4 7 35:35 28
7. Hostomice 19 9 1 9 40:45 28
8. Mníšek p. B. 19 9 0 10 32:37 27
9. Nespeky 19 7 2 10 33:38 23
10. Podlesí 19 6 4 9 23:28 22
11. Nečín 19 5 4 10 35:47 19
12. Dobříš 19 4 4 11 27:39 16
13. Maršovice 19 4 2 13 29:48 14
14. Měchenice 19 2 4 13 20:62 10

Autor: Vlastimil Dudáček

2.5.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
V rámci světového dne úrazu dorazily do Klaudiánovy nemocnice v Mladé Boleslavi i dvě třídy dětí ze Základní školy Kosmonosy.
14

OBRAZEM: Děti se učily první pomoc, pak si prošly nemocnici

Ilustrační foto.

Ve středu v Deníku: prvňáčci ze ZŠ Brodce a ZŠ Bezno

Cena povinného ručení plíživě stoupá. Pojišťovny na něm tratí

Povinné ručení by mělo podražit. Důvod je prostý, už delší dobu nevydělává a pojišťovny na něm navíc tratí. Kdo zdražení pocítí nejvíce a kdy k němu vlastně dojde, vysvětluje Zbyněk Kuběj, analytik neživotního pojištění Partners.

Boleslavské divadlo finišuje s premiérou

Mladá Boleslav – Na prknech Velké scény mladoboleslavského divadla se už tento pátek uskuteční další letošní premiéra. Bude jím hra Deburau.

Kandidátní listina bez žen? Ve středních Čechách mohou voliči najít jedinou

Střední Čechy – O křesla v Poslanecké sněmovně se ve Středočeském kraji celkem – na všech 26 kandidátních listinách, které nyní voliči nacházejí ve svých poštovních stránkách – uchází 754 kandidátů, jejichž průměrný věk dosahuje 46,4 roku. Z nich je 210 žen (tedy 27,85 procenta). V jejich případě činí průměrný věk 47,1 roku.

Superdebata Deníku: ptejte se Babiše a dalších lídrů

Pokud chcete ještě něco vědět před volbami od kandidujících stran, máte šanci se zeptat právě teď. Deník ji vašim jménem položí už ve čtvrtek 19. října, tedy den před parlamentními volbami, desítce lídrů politických stran při závěrečné předvolební debatě v sídle listu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení