Mladá Boleslav/ Boleslavská rezerva přestřílela poslední celek tabulky

9.11.2008 1

ČFL: FK Mladá Boleslav B - FK Králův DvůrFoto: PPNA/Tomáš Pulda

FK Mladá Boleslav B – FK Králův Dvůr 5:2

V soborním deštivém zápase v Mladé Boleslavi v prvním poločase padesátka diváků branku neviděla, naopak ve druhé půli se dočkala hned sedmi.

V první pětačtyřicetiminutovce byli domácí lepším celkem, ale ze své převahy vytěžili pouze velké množství rohových kopů.

Po změně stran však dokázala boleslavská rezerva udeřit z první standardky. Sedláčkův roh proletěl celým pokutovým územím až k volnému Řezníčkovi, jenž pohodlně otevřel skóre zápasu. Byl to opět Řezníček, kdo v 64. minutě zvyšoval na 2:0. Po úniku Nečase na něj opět zívala prázdná branka, ale míč se zastavil v blátivé kaluži před brankovou čárou. Za ní ji nakonec dostal jeden z nešťastně dobíhajících stoperů.

Když patnáct minut před koncem předložil opět Řezníček míč před prázdnou branku Chramostovi, zdálo se být rozhodnuto.

Opak byl pravdou. Hosté se vrátili do zápasu dvěma góly v rozmezí dvou minut. Nejprve se prosadil po kombinační akci středem hřiště Fikejz, a na jeho gólový úspěch navázal krásnou střelou z dvaceti metrů Kyklhorn.

Domácí hráči však dokázali v hektickém závěru výsledek pohlídat a přidat ještě dvě branky.

Branky: 51., 64. a 90. Řezníček, 76. Chramosta, 90. Sedláček – 80. Fikejz, 82. Kyklhorn

ŽK: Chramosta, Svoboda, Opiela, Rolko – Tlustý, Sklenář, M.Dochtor. Rozhodčí: Černý – Chládek, Stumpf. Diváci: 55.

FK Mladá Boleslav B : Šeda – Ševinský, Rolko, Mrvík, Fabián – Nečas (90. Mašanský), Svoboda, Opiela (74. Horák), Sedláček – Řezníček, Chramosta (79. Schubert).

FK Králův Dvůr: Votruba – Hybš, Bláha, Podzemský, Sklenář – Spurný (65. Srba), Sklenář, Michal Dochtor (61. Petr Dochtor), Tlustý, Kyklhorn – Fikejz.

9.11.2008 VSTUP DO DISKUSE 1
Krajský úřad Středočeského kraje v Praze.

Rozhádaná středočeská koalice se dohodla, že bude jednat dál

Pavel Petr.

ON-LINE: Ptali jste se Pavla Petra

Ruské kolo v centru Mladé Boleslavi? Nápad budí vášně

Mladá Boleslav /ANKETA/ - Ten nápad má dvě polohy. Jedni jsou z něho nadšeni a ti druzí si klepou na čelo. Boleslavská radnice totiž vypustila informaci, že o prosincových adventních trzích uvažuje, že by v centru města instalovala obří ruské kolo. Až třicetimetrové!

KRÁTCE: Outdoorfilms 2017 začne příští týden

Boleslavsko - Přinášíme vám přehled kulturních událostí v regionu.

KRÁTCE: Skatepark ničí vandalové

Boleslavsko - Přinášíme vám krátké zprávy z regionu.

Zlatý šampion Hakl věří, že vítěznou atmosféru přenese i do Benátek

Benátky nad Jizerou /ROZHOVOR/ – Aby mohl bez problémů reprezentovat v malém fotbale, změnil v létě v tom velkém svou adresu. Už jako opora Benátek se František Hakl podílel na titulu mistra světa, když v Tunisku se skvěle vyladěným českým výběrem ani jednou nezaváhal a po finále s Mexikem (3:0) zvedl vítěznou trofej. Nejen o šampionátu, ale také o přestupu v rámci dvou sousedních účastníků ČFL se sedmadvacetiletý obránce rozpovídal v rozhovoru pro středočeský Deník.