SK Kladno – FK Mladá Boleslav B 2:0

V dalším utkání zimního turnaje Vyšehradu podlehli boleslavští mladíci druholigovému soupeři především vinou chabé koncovky.

V začátku utkání měli slibné šance hráči boleslavské rezervy. Střela Ščuka byla zblokována na roh, Schubert neproměnil stoprocentní šanci, když byl sám před brankářem, Hadziresicovu střelu zpacifikoval brankář.

Do vedení šli Kladneští ve 32. minutě Wojnarem. Ve 37. minutě po nevinné akci se dostal do koncovky Štverák a pohotovou střelou na přední tyč zvýšil vedení Kladna na 2:0.

Ve druhém poločase příliš vzruchu před oběma brankami nebylo. Boleslaváci měli sice optickou převahu, ale hráli komplikovaně a neefektivně. Kladno se dostalo do jediné vážnější šance Jelínkem, ale brankář Michňa dokázal jeho střelu vyrazit.

Boleslav B: Michňa – Borovička, Zbrožek (46. Mrvík), Brunclík, Horák – Svoboda (64. Dubovecký), Duranski, Ščuk, Dudka (46. Tvaroha) – Hadziresic (46. Čech), Schubert (76. Krajina).