Fotbalisté třetiligové juniorky FK Mladá Boleslav vyhráli i další přípravný zápas v rámci zimního turnaje na Vyšehradě. Tentokrát zdolali rezervu Bohemians 1905 4:1 a tento výsledek jim zajistil s předstihem prvenství na tomto turnaji. Jednou brankou se na sobotní výhře podílel také útočník Jiří Schubert, který se prosadil z pokutového kopu.

Zápas proti Klokanům se vám výsledkově povedl. Jak jej hodnotíte vy?
Myslím, že to byl zatím náš nejlepší výkon v zimní připravě. Hlavně v první půlce jsme hráli dobrý kombinační fotbal a dali jsme i čtyři góly. Ve druhém poločase jsme sice trochu polevili, ale výsledek jsme si pohlídali.

Díky výhře nad Bohemians jste získali i celkové prvenství v turnaji.
Je to důvod k oslavě?Výhra nás samozřejmě těší, protože na turnaj jezdíme už nějakých pět let a víme tedy, že má svojí kvalitu. Na slavení teď ale rozhodně čas není.

Jaká je zatím zimní příprava pod koučem Pechancem?
Samozřejmě že hodně tvrdá. Na druhou stranu však musím říci, že veškeré tréninky probíhají na hřišti, což je tisíckrát lepší, než se honit někde po lese.

Jak zvládáte ty třeskuté mrazy?
Samozřejmě to je nepříjemné, ale zvládnout se to dá, akorát se hůř dýchá. Nicméně v sobotu při zápase bylo asi mínus šestnáct a to bylo hodně nepříjemné.