Mladá Boleslav - Hattrick zaznamenaly boleslavské fotbalové týmy.

19.7.2011

Ilustrační fotoFoto: Deník/Jaroslav Bílek

Zdařilý víkend zažily týmy FK Mladá Boleslav.

Áčko se rozloučilo s rakouským soustředěním další výhrou – tentokrát přehrálo turecký Manisaspor 3:2, když o poločase vedli 3:0.

Třetiligová rezerva se oklepala z úvodní porážky od Vlašimi 1:4 a porazila Varnsdorf 3:1. Jejich ligoví kolegové to před týdnem zvládli rozdílem 2:0.

A konečně úspěšný konec týdne pro boleslavské barvy završila stará garda, která zvítězila v Rožďalovicích nad domácím Trnavanem 5:3.

Skalp devátého týmu turecké ligy je pro FK Mladá Boleslav povzbuzením a pro soupeře signálem, že to s ní nebudou mít snadné. Tím spíš, pokud Koubkův tým předvede výkon z prvního poločasu proti Manisasporu, kterému nasázel za dvacet minut tři góly.

„První poločas stál hráče hodně sil, sám jsem si pro sebe říkal, jestli to ve stejném tempu a nasazení vydrží celý zápas. Navíc soupeř hodně střídal už v průběhu prvního poločasu a o přestávce. A proto nám v druhém poločasu chyběla síla na vysunutý blok,“ komentoval kouč Koubek.

„Utkání mělo kvalitu, tempo i nasazení. Jsem rád, že jsme ho odehráli bez zranění. Přípravu jsme zvládli bez prohry a každý dobrý výsledek se počítá. I výhra s Manisasporem má svoji nespornou hodnotu,“ dodal.

Manisaspor – Mladá Boleslav 2:3 (0:3)

Branky: 67. a 84. Adam Büyük - 17. Neuwirth, 23. Kúdela, 37. Kulič.

Boleslav:
Miller - Kysela, Neuwirth, Rolko, Šírl - Procházka - Kúdela, Opiela (86. Wojnar) - Kulič (61.Štohanzl), Chramosta (76. Ščuk), Táborský (66. Řezníček).

Boleslavská rezerva je v úvodní části letní přípravy a po úvodní porážce jela na hřiště Varnsdorfu. Béčko Boleslavi bylo po celý zápas aktivnější, za což bylo odměněno už v první půli, když se prosadil Basič.

Domácí hrozili pouze ze standardek a v podstatě jedinou šanci ze hry přetavili ve vyrovnávací gól po změně stran. Pak se ale v rozmezí dvou minut prosadili Čech a Dudka a o výsledku bylo rozhodnuto.

Varnsdorf – Mladá Boleslav B 1:3 (0:1)

Branky Boleslavi: Basič, Čech, Dudka.

Stará garda si zajela do nedalekých Rožďalovic a vyhrála díky třem přesným zásahům jediného povoleného mladíka v sestavě Martina Mrvíka.

Gardy: Rožďalovice – Ml. Boleslav 3:5

Branky: 22. Valeš, 32. Martínek, 59. Hojsák (PK) - 53., 58. a 72. Mrvík, 38. a 67. Niklfeld

Boleslav:
Pechanec – Hůlka, Zahrádka, Koros, Navrátil, Rybák, Dytrych, Novák, Malík, Niklfeld, Sedláček, Müller, Mrvík.

19.7.2011 VSTUP DO DISKUSE

Martin Paluska se narodil 16. října, vážil 3,4 kg a měřil 49 cm. Maminka Olga a tatínek Jan si ho odvezou domů do Starých Splavů.
9

Přivítejte s námi na světě další miminka narozená v minulých dnech

Volební místnost v Hlízově.
110

Komise musely řešit neplatné voličské průkazy, ale i stěhování

Piráti padli s Mladou Boleslaví na samostatné nájezdy

Chomutov, Mladá Boleslav /FOTOGALERIE/  - Piráti neprolomili sérii porážek a připsali si již šestou prohru v řadě. Tentokrát na samostatné nájezdy. Zápas se pro ně vyvíjel dobře. První třetinu vyhráli dvougólovým rozdílem, ale v prostřední části hry Bruslaři vyrovnali. Pak to už byl boj o každý centimetr ledu. Nakonec rozhodovaly samostatné nájezdy, ve kterých byli šťastnější hosté.

OBRAZEM: Parlamentní volby v Mladé Boleslavi

Mladá Boleslav - Dům kultury Mladá Boleslav byl v pátek 20. října 2017 poměrně obležen. V 15 hodin přišel s manželkou volit i šéf Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Jan Hamáček.

AUTOMIX.CZ

Absurdní šikana? Český řidič platil pokutu za překročení rychlosti o 1 km/h

Doby, kdy čeští řidiči mohli nad postihy za dopravní prohřešky spáchané v zahraničí v podstatě mávnout rukou, jsou dávno pryč. Dnes totiž existuje velká šance, že si vás "najdou" i po navrátu do České republiky. Oznámení o pokutě vám přitom může přijít i po několika měsících. A co je mnohem důležitější, pokutu můžete dostat i za naprostou banalitu.