Extraliga dorostu: FK Mladá Boleslav - Tescoma ZlínFoto: PPNA.cz

Teplice – FK MB A 3:0 (2:0)

Slavia – FK MB A 1:1 (0:0)

Mladší
Teplice – FK MB C 4:2 (3:0)

Domácí nastoupili do utkání aktivně a po čtvrthodince se jim podařilo vstřelit vedoucí branku. Tím se uklidnili a do přestávky měli hru ve své moci, v závěru prvního poločasu se jim ještě podařilo po pěkných akcích zvýšit na 3:0. Po změně stran se sice hosté snížením dostali zpět do hry, ale domácí si výhru pohlídali.

Slavia – FK MB C 5:2 (1:0)
O víkendu byl k vidění kvalitní zápas s množstvím šancí na obou stranách. Do přestávky si více šancí vytvářeli domácí, dokázali však proměnit pouze jednu z nich. Naopak nebezpečné akce hostů z křídelních prostorů a následných závarech před slávistickou brankou úspěchem neskončily. Ujalo se až zakončení Fidricha, ale v podstatě hned z rozehrávky šla Slavia znovu do vedení a pak zvýšila svůj náskok.

Česká liga dorostu

FK MB B – Slavia B 1:0 (0:0)
Cenné vítězství boleslavského týmu proti fotbalově vyspělému soupeři. Domácí hráči hráli po celé utkání pozorně, vyvarovali se zbytečných chyb. Jediná branka padla po individuální akci Koštíře, který po levé straně vnikl do pokutového území, přihrál Krajinovi, který doklepával do odkryté branky Slavie.

Mladší
FK MB D – Slavia B 1:4 (0:1)

O osudu tohoto utkání rozhodli standardní situace před domácí brankou, po kterých hosté třikrát skórovali. Ve hře takový rozdíl nebyl, domácí se snažili, ale do přestávky se k brance hostí dostávali těžce. Po změně stran se Veselému podařilo vyrovnat, hosté však v poslední desetiminutovce třikrát udeřili.

Žákovská liga

FK MB A – Liberec 0:0
Vyrovnané utkání, kdy domácí v určitých fázích zápasu hru kontrolovali, se ani jeden z týmů nedokázal prosadit gólově, a tak konečný výsledek hovoří za vše.

Mladší
FK MB C – Liberec 2:1 (2:0)

Do přestávky měli Boleslavští hru ve své režii. Soupeře herně přehrávali, vypracovali si několik šancí ke vstřelení branky a podařilo se jim díky gólům Nováka a Hlaváče jít do vedení. Navíc ještě nedokázali proměnit pokutový kop. Po změně stran se hosté zlepšili, ale dokázali jenom snížit.

Krajský přebor žáků

Mělník – FK MB B 0:4 (0:1)
Svého soupeře boleslavští hráči po celé utkání herně převyšovali, jediné co se nedařilo, bylo proměňování brankových příležitostí. Po dvaceti minutách se přeci jen ujali vedení, branku vstřelil Vodháněl. Po změně stran jejich převaha pokračovala, více se prosazovali v koncovce, dvakrát byl úspěšný Ladra, jednu branku přidal Vegricht.

Mladší
Mělník – FK MB D 0:7 (0:5)

Jednoznačná záležitost hostujícího týmu. Kdyby boleslavští hráči proměnili všechny šance, které jsme si vypracovali, mohlo být skóre zápasu ještě vyšší. Tři branky dal Král, dvakrát se trefil Prokorát, po jedné přidali Fingerhut a Grus.

1.6.2011 VSTUP DO DISKUSE

Hnutí ANO slaví vítězství ve volbách.
110

Ano? Ano. I když všichni říkáme, že ne

Krajský soud v Praze se v pondělí 23. října vrátil ke korupční kauze kolem bývalého středočeského hejtmana Davida Ratha.
13

Rath zavalil soud přívalem slov, předseda senátu je prý podjatý

Krize středočeské koalice pokročila, námluvy ANO s ČSSD už nejsou tajné

Střední Čechy – Minulostí jsou předpoklady, že na úterní jednání středočeských zastupitelů nebude mít vliv aktuální krize v koalici vládnoucí kraji.

OBRAZEM: Plivali bonbóny do dálky

Kosmonosy - V Kosmonosech změřili své síly mladí hasiči. O víkendu se tam konal 22. ročník Her hasičské mládeže, který pořádali místní dobrovolní hasiči. Do boje se tam pustilo 18 družstev. Na děti na náměstí, v okolí zámku a v parku čekalo osm soutěžních disciplín. Kromě už tradičních disciplín, jako je spojování savic, si pro ně hasiči připravili i plivání bonbonů do dálky, pití vody na čas či překážkovou dráhu. Zřejmě nejzajímavějším bylo pro mladé závodníky střílení z airsoftových pistolí. Ti nejlepší si pak domů odnášeli ceny.