Výsledky mládežnických týmů FK Mladá Boleslav.

Extraliga dorostu

Olomouc – FK MB A 2:2 (1:2)
Ve vyrovnaném a tvrdém utkání se dorostenci o body podělili, přestože Boleslavští vyhráli první poločas a závěrečnou čtvrthodinku dohrávali v početní převaze.
Branky: Sedláček, Boček.

Mladší
Olomouc – FK MB C 9:0 (2:0)

Na Hané se zrodil výsledek, který nepotřebuje komentář a naprosto koresponduje s průběhem utkání. Domácí měli od začátku zápasu drtivou převahu, kterou hosté do přestávky ustáli jen díky brankáři Brátovi.

Česká liga dorostu

Kladno – FK MB B 4:1 (3:1)
Do utkání Boleslavští nevstoupili dobře, když hned v úvodu inkasovali po první nebezpečné situaci před jejich brankou. Domácí byli důraznější, dobře narušovali pokusy o kombinační hru a dokázali se podruhé prosadit v koncovce.
Branka: Randák

Mladší
Kladno – FK MB D 0:5 (0:1)

Nejmladší dorost si vcelku v pohodě poradili se svým kladenským soupeřem. Do přestávky se ujali vedení díky brance Kocourka, po změně stran byli naši hráči efektivnější v koncovce a své vedení dokázali ještě zvýšit.
Branka: Kateřiňák, Pajer, Kubelka, Kocourek.

Žákovská liga

FK MB A – Slavia Praha 0:5
Středeční dohrávku rozhodla lepší střelecká produktivita hostujícího družstva a hrubé individuální chyby domácích hráčů.

FK MB A – Plzeň 1:3 (1:2)
O víkendu byl výkon Boleslavi lepší, hosté sice vedli o dvě branky, když svojí herní převahu dokázali využít. Poté se domácím podařilo snížit díky brance Tanečka a od tohoto okamžiku se hostům herně vyrovnali.
Branka: Taneček.

Mladší
FK MB C – Slavia Praha 0:3

Ve středeční dohrávce domácí od začátku zápasu tahali za kratší konec. Kromě zhruba deseti minut v průběhu prvního poločasu hosté kontrolovali hru, na hráčích Boleslavi byl vidět přílišný respekt, chyběl lepší pohyb, nasazení a více bojovnosti.

FKMB C – Plzeň 2:1 (2:0)
V sobotním zápase se do přestávky hrál kvalitní fotbal a to díky výkonům obou týmů. Nechyběla kombinace, rychlost a navíc se dokázal domácí tým prosadit.
Branky: Geissler, Hlaváč.

Krajský přebor žáků

Nymburk – FK MB B 4:4 (3:3)
V tomto utkání bylo k vidění mnoho osobních soubojů, ale i krásných kombinací a branek.
Branky: Ladra 2, Podzimek, Toman.

Mladší:
Nymburk – FK MB D 2:4 (0:2)

Hosté dokázali odskočit svému soupěři už v prvním poločase.
Branky: Šimon, Novák, Grus, Fingerhut.