Česká liga dorostu

FK MB B – Most B 4:0 (1:0)
V průběhu celého utkání byli domácí lepším týmem. Do přestávky dobře kombinovali, v některých situacích chyběla lepší finální přihrávka, nevyužitých zůstalo i několik slibných gólových šancí. Vedení zajistil Horák po trestném kopu Koštíře. Po změně stran nám chybělo více klidu v přechodu do útoku, přesto Boleslav své vedení dokázala zvýšit. Mižič se prosadil po rohovém kopu, následně Baster střelou ze střední vzdálenosti a Randák z voleje po rozehraném trestném kopu upravili na konečných 4:0. Hosté se k vážnějšímu ohrožení branky dostali jen v závěru prvního poločasu, kdy Hrdý vyhlavičkoval míč z prázdné brány.
Branky: Horák, Mižič, Baster, Randák.

Mladší
FK MB D – Most B 1:2 (0:1
)
Zbytečná porážka nejmladších dorostenců, kteří prospali první poločas, kdy byli málo aktivní, nedostávali se k zakončení a soupeř je před odchodem do šaten potrestal laciným gólem. Po změně stran se brzy prosadil Kocourek, a vypadalo to, že domácí dokáží skóre otočit ve svůj prospěch. Bohužel se tak nestalo, naopak inkasovali podruhé.
Branka: Kocourek.

Žákovská liga

Motorlet – FK MB A 1:0 (1:0)
Ani v dalším utkání se soupeřem ze spodních pater tabulky žáci bodově neuspěli. Úvodní poločas probíhal za mírné převahy domácích, kteří se také ujali vedení. Po změně stran se přístup hostujících hráčů zlepšil, posledních dvacet minut dokonce měli velkou převahu, ale minimálně čtyři jasné příležitosti nedokázali využít.

Mladší
Motorlet – FK MB C 1:4 (0:2)

V dalším ligovém utkání mladších žáků se Boleslavští na Motorletu prezentovali dobrým výkonem. Jejich hře nechyběly pěkné kombinační akce, zápal a patřičné nasazení. Domácí hráli jednoduše, spoléhali se na nakopávané míče směřující na své útočníky, s kterými si ale obránci poradili.
Branky: Hlaváč, Babovák, Randák, Horáček.

Krajský přebor žáků

FK MB B – Kosmonosy 3:0 (1:0)
Průběh derby byl poměrně jednoznačný, herní převaha po dobu celého zápasu byla na domácích kopačkách. Těm se dařila kombinace, díky níž se dostávali do mnoha střeleckých příležitostí. Hosté se pouze bránili, všechny náznaky dlouhých nákopů na útočníky obrana zachytila a udržela čisté konto.
Branky: Podzimek, Vodháněl, Ladra.

Mladší:
FK MB D – Kosmonosy 2:1 (0:1)

Ve vyrovnaném utkání o poločase vedli hosté, pak ale zaúřadoval dvěma góly Šimon.
Branky: Šimon 2.