I. liga dorostu

FKMB – Hr. Králové 1:2 (1:2)
Starší dorostenci poprvé na jaře prohráli a jejich trenér Martin Mrvík, jenž se díky vítězné sérii z pověrčivosti neholil, mohl shodit plnovous.

Mladší
FKMB – Hr. Králové 2:2 (0:0)

Domácí měli většinu zápasu míč pod kontrolou, ale nedokázali jej dovést do vítězného konce.
Branky: Sedláček, Klíma.

Česká liga dorostu

Liberec – FKMB 5:0 (3:0)
Individuální chyby Boleslavských rozhodly o jejich vysoké porážce. Liberec otevřel skóre v úvodu z pokutového kopu. Hosté pak měli šance na vyrovnání, ale místo něj přišly další dvě branky v jejich síti a bylo po zápase.

Mladší
Liberec – FKMB 3:2 (0:2)

Jak prohrát vyhraný zápas ukázali nejmladší dorostenci. Ještě v poločase vedli pod Ještědem 2:0. Druhý poločas nevyšel podle představ brankáři Výdovi.
Branky: Kocourek, Lacek.

Žákovská liga

Jablonec – FKMB 2:1 (0:1)
Také žáci na severu Čech o poločase vedli, ale odjeli s prázdnou. Přitom Jablonečtí zápas otočili až v samotném závěru po zbytečných chybách hostujícího týmu.
Branka: Zörkler.

Mladší
Jablonec – FKMB 0:4 (0:3)

Utkání provázela herní převaha boleslavského týmu po celou jeho dobu. Domácí se během zápasu prakticky k ničemu nedostali. Proti tomu hosté v utkání předvedli velmi pěkné kombinační i individuální akce.

Krajský přebor žáků

Kutná Hora – FKMB 0:9 (0:6)
Jasná záležitost hostujícího týmu, který byl od začátku do konce zápasu jasně lepší. Díky převaze si vytvářel mnoho brankových příležitostí a kromě vstřelených branek ještě několik dobrých šancí neproměnil.
Branky: Košek 3, Zabilanský, Kühnel, Vodháněl, Ladra, Dohnalík, Novotný.

Mladší
Kutná Hora – FKMB 0:1 (0:0)

Nejmladší žáci se dlouho nemohli prosadit proti dobře bánícím domácím. Zápas nakonec rozhodl po přestávce Šimon.
Branka: Šimon.

Přátelsky

FKMB – ČR U–17 3:3
V úterním dopoledni se představili na Astonce hráči A dorostu v přípravném zápase proti české sedmnáctce, která se pod vedením kouče Josefa Czaplára připravuje na mistrovství Evropy.
V pohledném utkání nakonec diváci viděli šest branek a velmi kvalitní fotbal.
Branky: Boček, Klíma, D. Šťastný.