V nejvyšší fotbalové soutěži staršího dorostu potvrdil FK Mladá Boleslav svou vynikající formu na jaře vítězstvím v Jihlavě. Úspěšně si vedla i dorostenecká družstva v České lize a žáci v žákovské lize.

I. liga staršího dorostu

Jihlava – FK Ml. Boleslav 2:4. Další cenné vítězství boleslavských dorostenců v jarních odvetách. Přesto, že hosté prohrávali po poločase 1:2, zlepšeným výkonem ve druhé půli dokázali otočit výsledek.

Mladší dorost: Jihlava – FK Ml. Boleslav 2:1 (1:1). Hosté podali svůj nejlepší jarní výkon, ale k zisku bodů to nevedlo. Od začátku měli více ze hry, ale do vedení šli paradoxně domácí. Boleslav dokázala za tři minuty srovnat Klobásou. Také ve druhém poločase měli boleslavští hráči výraznou převahu, ale Jihlava v poslední minutě tečovanou střelou nakonec zvítězila.

Česká liga staršího dorostu

FK Ml. Boleslav – Meteor Praha VIII 2:1 (1:1). Domácí šli do vedení brankou Koštíře, ale hosté ještě do poločasu vyrovnali. Po změně stran proměnil Tvrzník pokutový kop za faul na Nováka a těsné vítězství domácí uhájili.

Mladší dorost: FK Ml. Boleslav – Meteor Praha VIII 3:0 (1:0).
O bezpečné výhře rozhodli domácí až v závěru utkání. Hosté vynikali důrazem a jednuduchostí akcí. Do poločasu Boleslav vedla brankou Kocourka, po změně stran dlouho gól nepadl. Až v závěru Nedošetko a Horváth stanovili konečný výsledek.

Žákovská liga starší

FK Ml. Boleslav – FK Pardubice 2:1 (2:1). O výsledku se rozhodlo už do přestávky. Boleslaváci se ujali vedení brankou Zörklera, hosté dokázali odpovědět vyrovnávající brankou. Ještě do poločasu se opět Boleslav ujala vedení, když Scheufler proměnil pokutový kop. Po změně stran se obě družstva snažila o změnu skóre, branka však do konce utkání nepadla.

Mladší žáci: FK Ml. Boleslav – FK Pardubice 2:0 (1:0). Utkání se domácím benjamínkům příliš nepovedlo. Přesto z řady příležitostí dvě z nich proměnili a rozhodli o své výhře. Autorem obou branek byl Daniel Novák.

Krajský přebor žáků starší

FK Brandýs/Boleslav – FK Ml. Boleslav 0:1 (0:1). V dohrávaném utkání soutěže byli hosté od začátku aktivnější, ale byli na štíru s proměňováním šancí. Jedinou proměnil Vodháněl.

FK Ml. Boleslav – Benešov 0:1 (0:1). Hosté se představili jako kvalitní tým a využívali rychlost svých útočníků. Vítězná branka padla z pokutového kopu za faul boleslavského brankáře.

Mladší žáci: FK Brandýs/Boleslav – FK Ml. Boleslav 0:0. Do přestávky byli domácí důraznější, šance měli i hosté. Po změně stran bylo utkání vyrovnané a branka nepadla ani na jedné straně.

FK Mladá Boleslav – SK Benešov 1:7 (1:1). Domácí dobře začali a šli Šimonem do vedení. Hosté dokázali do polořčasu vyrovnat. Po změně stran však Benešov získal trvalou převahu, kterou dokázal i střelecky vyjádřit.