V jarních odvetách mládežnických družstev FK Mladá Boleslav vyniká spanilá jízda starších dorostenců v nejvyšší soutěži. Nedařilo se starším žákům v žákovské lize v Teplicích.

Liga dorostu – starší

FK Ml. Boleslav – 1. FC Slovácko 1:0

Mladší: FK Ml. Bolesalv – 1. FC Slovácko 0:3 (0:3). Utkání dvou rozdílných poločasů První část byla z boleslavské strany katastrofální, především v obranné fázi. Po změně stran se obraz hry změnil, Boleslav se často dostávala do koncovky, alebez gólového efektu.

Česká liga dorostu – starší

Plzeň – FK Ml. Boleslav 3:3 (1:1). Oba týmy se prezentovaly dobrými výkony. Hned v první minutě se po pasu Hrdého krásně z voleje trefil Baster a dostal hosty do vedení. Domácí ještě do poločasu vyrovnali.
Po změně stran přišla vedoucí branka Plzně, ale Baster hlavou vyrovnal. V 72. minutě šla Boleslav do vedení brankou Koštíře, deset minut před koncem se domácím podařilo po standardní situaci vyrovnat.

Mladší: Plzeň – FK Ml. Boleslav 1:1 (1:1). Utkání skončilo po zásluze remízou. Domácí se ujali vedení po půlhodině hry, ale hosté krátce poté srovnali Kateřiňákem. Po změně stran již branka nepadla, a tak se oba soupeři rozešli smírně.

Žákovská liga – starší

FK Teplice – FK Mladá Boleslav 4:0 (1:0). Do poločasu se hrála ještě vyrovnaná partie, hostům chybělo lepší zakončení.
Domácí se do přestávky ujali vedení, které po změně stran ještě zvýšili, a to především díky chybám obou hostujících stoperů v obranné činnosti.

Mladší: FK Teplice – FK Mladá Boleslav 0:3 (0:1).
Ve svižně hraném utkání se střetla dvě kvalitní družstva. Zápas se hrál po celou dobu ve velkém tempu, domácím patřilo úvodních 10 minut, kdy těžili především z kolmých přihrávek mezi obránce.
Později se hra vyrovnala, do konce utkání si Boleslav vypracovala více brankových příležitostí a dokázala je proměňovat.
Všichni hráči hostů zaslouží pochvalu za kvalitní výkon. O branky se postarali Stopa, Hlaváč a Horáček.

Krajský přebor žáků – starší

FK Hořovicko – FK Mladá Boleslav 2:4 (1:2).
Velice bojovné utkání. Domácí hráli důrazně, jednoduše, využívali dlouhých nákopů na své dva vysoké útočníky. Hostující tým se snažil o kombinační hru, což se mu dařilo. Boleslav šla , dostali jsme se do dvoubrankového vedení, domácím se do přestávky podařilo snížit.
Po změně stran hosté opět zvýšili na rozdíl dvou branek, domácím se podařilo znovu snížit, ale závěrečné slovo měli Boleslaváci. Tři branky vstřelil Ladra, jednu přidal z pokutového kopu Novotný.

Mladší: FK Hořovicko – FK Mladá Boleslav 1:7 (1:4). Hosté od začátku utkání ovládli hru, prosazovali se střelecky a o vítězi se rozhodlo již v prvním poločase.
Dalšími třemi brankami ve druhé půli potvrdili svou jasnou převahu. Čtyřikrát se trefil Šimon, další branky přidali Štěpán, Král a Mansfeld.