I. liga starší dorost

Sparta Praha – FK Ml. Boleslav 0:2 (0:2). Překvapivé vítezství hostů nad jasným favoritem. Vstup do jarních odvet se boleslavským dorostencům povedl náramně. Po druhé jarní výhře se Boleslavští posunuli v tabulce Česká spořitelna 1. ligy staršího dorostu o jeden bod před České Budějovice. Z nejvyšší dorostenecké soutěže se v letošním ročníku nesestupuje.

Mladší dorost: Sparta Praha – FK Ml. Boleslav 3:0 (2:0).
Domácí měli převahu a šli do vedení hned v úvodu střetnutí. Pak se hra sice vyrovnala, ale před závěrem první části udeřila Sparta podruhé. Velké šance hostů neproměnili Lakatoš a Červenka, naopak domácí přidali třetí gól.

Česká liga dorostu starší

FK Ml. Boleslav – Bohemians 1905 0:3 (0:1).
Domácí měli kvůli marodce problémy se sestavou, přesto sehráli vyrovnaný první poločas. Ve druhé půli hosté přidali další dvě branky, zatímco několik dobrých příležitostí domácího celku zůstalo nevyužito.

Mladší: FK Ml. Boleslav – Bohemians 1905 1:4 (0:1).
Průběh prvního poločasu nenapovídal tomu, že by domácí měli utkání prohrát. Jenže „zazdili“ nejméně tři vyložené příležitosti a soupeř z ojedinělé akce skóroval. Po změně stran zásluhou Lacka Boleslav vyrovnala, ale po individuálních chybách inkasovala další tři branky. Hosté tak dali boleslavským dorostencům lekci z produktivity.

Žákovská liga starší

FK Ml. Boleslav – Příbram 3:3 (2:2). Do přestávky byli hosté fotbalovější, i když se domácí zásluhou Schulze dostali do vedení. Ve druhém poločas Kostraba vyrovnal, ale hosté šli opět do vedení brankou z pokutového kopu. Deset minut před koncem se podařilo Boleslavským vyrovnat Lukešem.

Mladší: FK Ml. Boleslav – Příbram 4:2 (3:1).
Úvod utkání se více vydařil hostům, ale domácí získávali postupem doby zřetelnou převahu a vstřelit tři branky, jejichž autory byli Novák, Babovák a Horáček. Po změně stran zvýšil Stopa na 4:1, hosté stačili ještě zkorigovat.

Krajský přebor žáků starší

Graffin Vlašim – FK Ml. Boleslav 1:1 (1:1). Bojovné, vyrovnané utkání skončilo po zásluze nerozhodně. Hosté šli do vedení brankou Koška, domácí však vzápětí vyrovnali.

Mladší: Graffin Vlašim – FK Ml. Boleslav 0:2 (0:2). V kvalitním utkání na těžkém terénu šli hosté do vedení v prvním poločase dvěma góly Krále. Ve druhém poločase však branka nepadla, když Boleslav nepustila soupeře prakticky do žádné šance.