Zima, fotbal nic moc, a ještě ke všemu porážka s Jabloncem. Boleslavský fanoušek v neděli asi neodcházel z Městského stadionu příliš spokojený.

Jedním z mála kladů nedělního fotbalu tak jistě pro většinu přítomných pánů byla zvláštní návštěva. Byla jí dvaadvacetiletá česká modelka Dominika Mesárošová. Vnadná Dominika poutá pozornost především poprsím, s jehož chirurgickým vylepšováním se vůbec netají. Spíše naopak, což mohou potvrdit čtenáři bulvárních tiskovin.

Vyoperované implantáty z první plastické operace prsou s hrdostí vydražila na večírku pánského magazínu Playboy. Utržených třicet tisíc korun věnovala na nákup psího žrádla do útulků. Po druhé operaci se pyšní velikostí prsou číslo pět, se kterými se velmi ráda na veřejnosti předvádí.

A předvedla se také v Mladé Boleslavi, když od Boleslavských dostala dres se symbolickým číslem pět, jala se jej hned na hrací ploše vyzkoušet. Některé diváky tak alespoň v promrzlém počasí příjemně rozehřála.

O totéž se pokusil v 51. minutě zápasu Michal Papadopulos, který překonal Michala Špita v jablonecké brance. Po hříchu to byla společně se show Mesárošové jediná nedělní boleslavská radost.