Halový fotbalový turnaj Indoor Fotbal Cup se koná ve středu 24. listopadu od 18 hodin v liberecké Tipsport Areně za účasti prvoligových fotbalistů FC Slovan Liberec, FK Baumit Jablonec, FK Mladá Boleslav a Bohemians 1905.

Na zmenšené hrací ploše s umělým povrchem se střetnou fotbalisté čtyř prvoligových týmů, aby si zahráli bez nutnosti vybojovat body do ligové tabulky, ale naopak předvedli co nejvíce ze svých technických kouzel. Hrát se bude jednokolovým systém každý s každým.

Pro aktéry i pro diváky, především však pro fandy zúčastněných klubů, to bude rozloučení s podzimní fotbalovou sezónou 2010. Tomu bude odpovídat i doplňkový program.

Pořadatelé turnaje mají pro fotbalové příznivce připraven prodej klubových suvenýrů, divácké soutěže a autogramiády hráčů zúčastěných týmů. Předprodej vstupenek zajišťuje Ticketpro.

Halovým fotbalem však program boleslavských fotbalistů nekonči. Volno si užijí až v prosinci. Do konce listopadu mají ještě bohatý a pestrý program se sportovními i společenskými aktivitami.

Pátek 26. listopadu dopoledne: hokejový trénink na zimním stadionu v Mladé Boleslavi.
Pondělí 29. listopadu dopoledne: přátelské hokejové utkání (pravděpodobně proti fotbalistům Liberce) na zimním stadionu v Mladé Boleslavi.
Pondělí 29. listopadu od 18 hodin: vánoční benefiční koncert v kostele Povýšení svatého Kříže v Kosmonosích.
Středa 1. prosince 2010 dopoledne: kontrolní testy fyzické připravenosti v Praze.
Středa 1. prosince od 19 hodin: křest klubového kalendáře pro rok 2011 v kině Cinestar Mladá Boleslav
Čtvrtek 2. prosince 2010 - neděle 2. ledna 2011: volno s individuálními aktivitami.
Pondělí 3. ledna 2011: zahájení zimní přípravy.
Sobota 26. února 2011: zahájení jarní mistrovské sezony Gambrinus ligy.