Evropský šampionát fotbalových reprezentací do 19 let už klepe na dveře. Na Městském stadionu v Mladé Boleslavi uvidí boleslavští příznivci hned tři utkání.
Kde bude možné zakoupit vstupenky? Vstupenky na utkání mistrovství Evropy hráčů do 19 let je od 10. července možno zakoupit v sekretariátech klubů, na jejichž stadionech se tyto zápasy budou hrát – Viktoria Plzeň, Viktoria Žižkov, 1. FC Příbram, FK Jablonec, FK Mladá Boleslav a Slovan Liberec.

V den utkání budou vstupenky k zakoupení v pokladnách na stadionech. Jednotná cena vstupenek je 50 korun, mládež do 15 let má vstup zdarma.

Česká „devatenáctka“ už ladí formu v Jablonci. V tamním areálu „V Břízkách“ absolvuje osmnáctičlenný výběr závěrečnou přípravu.

Českému týmu přisoudil červnový los do skupiny B za soupeře Anglii, Řecko a Itálii, se kterými se také v tomto pořadí střetne. „Kdybych měl soupeře seřadit podle výkonnosti, bylo by pořadí Anglie, Itálie a Řecko,“ prohlásil na tiskové konferenci trenér Jakub Dovalil. Za výhodu kromě domácího prostředí považuje i skutečnost, že příprava na novou sezonu je v Česku již v plném proudu.

Z patnácti utkání dorosteneckého Eura 2008 se tři uskuteční na Městském stadionu v Mladé Boleslavi. V pondělí 14. července od 19.30 hodin Řecko – Itálie, v neděli 20. července od 18.00 hodin Itálie – Česko a ve středu 23. července od 20.15 hodin jeden ze dvou semifinálových duelů.