Kromě mužských fotbalových soutěží se rozjely se svou jarní částí také ty ženské. Ty o víkendu hrály také druhé jarní kolo.

Ve čtvrté nejvyšší české soutěži žen šly do akce oba celky z našeho regionu. Oba s touhou odčinit porážky z prvího jarního kola, kdy Mnichovo Hradiště prohrálo s Mostem 0:2 a boleslavský Sporting ve Vědomicích 1:5.

Do Rejšic, kde hrají holky z Bolky svá domácí utkání, přijelo béčko pražské Dukly. A stejně jako ve Vědomicích šly v zápase do vedení Boleslavanky, když se trefila v 25. minutě kanonýrka Laryšová. Ztrátu z prvního poločasu hostující hráčky smazaly hned ve 47. minutě, když se prosadila Silbernáglová. Export všech tří bodů na Julisku zajistila armádnímu klubu v 69. minutě Jindráková. Dukla, v jejíž sestavě nastoupila i boleslavská odchovankyně Anita Machačová, si tak upevnila čtvrté místo, Sporting zůstává na osmé příčce.

Sporting Mladá Boleslav – Dukla Praha B 1:2 (1:0)

Branky: 25. Laryšová – 47. Silbernáglová, 69. Jindráková. Rozhodčí: Bukvička. ŽK: 1:0. Diváci: 50.
Boleslav: Volková – Šimečková, Bachmatiuk, Bíbrlová, Kloučková, Laryšová, Bůžková, Jarošová, Kvapilová, Kottermanová, Kyptová (Hanušová, L. Řezáčová).

Hráčky DFK Mnichovo Hradiště zajížděly z pozice devátého celku tabulky na hřiště druhých Malešic. Favorita zápasu pak řádně zaskočily, když si odvezly jeden bod po remíze 2:2.

Domácí sice po půl hodině zápasu vedli 2:0, Hradišti však patřil druhý poločas. Krátce po jeho začátku nejprve snížila Tereza Beránková, konečnou remízu pak zajistila pět minut před koncem Monika Košťálová.

Slavia Malešice – DFK Mnichovo Hradiště 2:2 (2:0)

Branky: 10. Králová, 30. Pitulová – 51. Beránková, 85. Košťálová. Rozhodčí: Faltys. ŽK: 0:0. Diváci: 20.
Hradiště: Cenefelsová – Cibulková, Beránková, Bernardová, Korelová, Maryšková, Runčíková, Skalická, Sosnovská, Vydrová, Riedlová (Košťálová, Loudová, Janková, Mukařovská).