Sparta – FK Ml. Boleslav 2:1

V dalším důležitém utkání o záchranu ve fotbalové I. lize staršího dorostu se hostům ještě před začátkem zápasu při rozcvičení zranil Bořil, a tak na místo něj naskočil Pečínka. Boleslav měla dobrý začátek, hrála agresivně, ale selhala v koncovce.

Ve 25. minutě kopal roh domácí Nejepsa a hosté neuhlídali Košúta, který hlavou otevřel brankový účet utkání – 1:0.

Boleslavi se povedl vstup do druhého poločasu a v 55. minutě po akci Kubáta nasprintoval Hubač do pokutového území a nedal vybíhajícímu Mokrohajskému šanci – 1:1.

Pak měli domácí převahu, ale hosté odolávali a měli i šance. Dvě promarnil Chramosta, a tak přišel trest. Poslední rohový kop, při kterém obrana hostů zaváhala, a Gulajev je poslal do kolen – 2:1.

Sestava Ml. Boleslavi: Stuchlý – Pečínka, Bílý, Pára, Olšák - Hubač (80.Zeman), Záblacký, Šorm, Fabián (64. Dudka) - Chramosta, Kubát (70. Humaj)