Fotbalový starší a mladší dorost FK Mladá Boleslav bude v příští sezoně účinkovat v nejvyšší dorostenecké republikové soutěži. O tom se rozhodlo několik kol před koncem České dorostenecké ligy, a proto mohou boleslavští dorostenci dohrávat soutěž v klidu.

To se projevilo i na jejich domácích utkáních s Meteorem Praha, který oba celky vyprovodily s půltuctem branek!

Starší dorost: FK Ml. Boleslav – Meteor Praha 6:3 (5:3)
Domácí dorostenci vlétli do utkání jako uragán a ve 13. minutě už vedli 4:0 po dvou brankách Dudky a jedné Chramosty a Kučery.

Následné chyby domácího brankáře Bartoše však soupeře postavily na nohy a rázem se skóre změnilo na 4:3. Dudka však ještě před přestávkou svým třetím gólem zvýšil na dvoubrankový rozdíl.

Také vstup do druhého poločasu se domácím vydařil a Kučera z pokutového kopu za faul na Bořila upravil na konečný stav.

Výsledek však mohl být výraznější, kdyby byli domácí hráči efektivnější v koncovce a proměnili vyložené šance.

Mladší dorost: FK Ml. Boleslav – Meteor Praha 6:4 (1:1).
Také utkání mladších dorostů obou klubů skončilo „divokým“ výsledkem. Hosté se sice ujali vedení, ale domácí ještě do přestávky vyrovnali.

Po změně stran za vyrovnaného stavu 2:2 Boleslav lepší kombinační hrou přehrávala soupeře a dostala se do vedení na 5:2.

Hosté však dokázali snížit na rozdíl jediné branky, a tak klid domácím zařídil až třetí gól Zahustela v utkání. Dvě branky přidal Semík, jednou se trefil Falta.