Starší dorost: SK Kosmonosy – SK Hořovice 2:3 (1:2). V prvním poločase podali domácí slabý výkon a hosté odcházeli do kabin s jednobrankovým náskokem.

Do druhého poločasu poslali trenéři Jireš a Mašek čerstvé hráče a domácí zlepšili hru. Vyrovnali brankou z pokutového kopu. Utkání mohl rozhodnout Křepelka, ale trefil jen tyč odkryté branky. Hosté, kteří dohrávali pouze v deseti, rozhodli o svém vítězství z trestného kopu.

Obě branky Kosmonos vstřelil Miroslav Pešán.

SK Kosmonosy: Heršálek – Koubek, Polanka, Dobruský, Lukáš – Ertl, Kozma, Holický, Kořínek – Pešán, Křepelka (střídali Doležal, Šukal, Krichebauer, Míšek).

Mladší dorost: SK Kosmonosy – SK Hořovice 0:4 (0:1). Hostující tým převýšil domácí ve všech směrech, a ti poprvé okusili hořkost porážky.
SK Kosmonosy: Trégr – Řechtáček, Hůlka, Kopecký, Niko – Klepáč, Horák, Dobruský, Ertl – Procházka, Kováč (střídal Kučera).
V další kole zajíždí dorostenci Kosmonos do Sedlčan, kde se pokusí napravit reputaci.